DRUHÝ PŘÍPRAVNÝ ZÁPAS:

27.02.2024 10:42

Od 22.2. - 25.2.2024 proběhlo, jako každoročně, soustředění v Mutěnicích. Využívali jsme UT mužstva FK Mutěnice k dvoufázovým tréninkům a tímto bychom chtěli moc poděkovat, že nám vyšli vstříc a vše bylo nachystané dle našich požadavků. Dále je nutné poděkovat majiteli a veškerému personálu penzionu " U Urbana", kde jsme strávili příjemné čtyři dny za perfektně nachystané zázemí, příjemné prostředí a vynikající stravu. 

 

Druhý přípravný zápas jsme sehráli během soustředění v sobotu 24.2.2024,  proti domácímu mužstvu FK Mutěnice (KP).  Zápas se hrál před docela pěknou diváckou kulisou a ti kdo přišli, nelitovali. Hrál se pěkný zápas s množstvím pěkných akcích na obou stranách, padlo hodně branek a navíc i přálo počasí. Konečný výsledek 4:4 je asi spravedlivý i když domácí vyrovnali až těsně před koncem utkání.

Střelci branek:  Kučera Martin, Koutný Václav, Fried David a Sedlák Richard.

    

Fotogalerie: DRUHÝ PŘÍPRAVNÝ ZÁPAS: