VILÉMOVICE A

 
So. 12.8. 16.30 Medlánky - VA 2:2 (0:1) Polus,Kasálek
Ne. 20.8. 14.00 VA – Lipovec 0:2 (0:0) Švihálek,Kasálek
Ne. 27.8. 16.30 Rájec - VA 2:2 (1:1) Pernica,Kasálek
Ne. 3.9. 13.30 VA – Kobeřice 0:2 (0:1)  
So. 9.9. 16.00 Podolí - VA 2:1 (0:1) Švihálek
Ne. 17.9. 13.00 VA – Soběšice 5:1 (2:1) 2Švihálek,Kašpárek,Opletal,Jarůšek
So. 23.9. 15.30 Jedovnice - VA 2:3 (1:1) 2Jarůšek, Kučera Martin
Ne. 1.10. 15.00 VA – Slavkov 2:2 (2:2) 2Švihálek
Ne. 8.10. 15.00 Babice – VA 1:2 (1:1) Jarůšek,Pernica
Ne. 15.10. 15.00 VA – Křenovice 5:2 (3:1) 2Švihálek,Jarůšek,Kašpárek,Polus
So. 21.10. 14.30 VA – Pačlavice 1:1 (0:0) Jarůšek
Ut. 31.10. 14.00 Čebín - VA 1:1 (1:0) Opletal
So. 4.11. 14.00 VA – Vysočany 3:2 (1:1) Švihálek,Jarůšek,Kasálek
           
Ne. 25.3. 15.00 Vysočany - VA 1:5 (0:3) 4 Jarůšek,Švihálek
So. 31.3. 15.30 VA – Medlánky 3:0 (2:0) Kučera L.,Kučera M.,vlastní
Ne. 8.4. 15.30 Lipovec - VA 3:1 (0:0) Švihálek
Ne. 15.4. 15.30 VA – Rájec 4:0 (2:0) 2.Švihálek,Opletal,Křižák
So. 21.4. 16.00 Kobeřice - VA 4:1 (2:1) Randula
Ne. 29.4. 16.00 VA – Podolí 2:1 (1:0) 2 Randula
So. 5.5. 16.30 Soběšice - VA 7:3 (4:1) Kasálek,Maška,Křižák
Ne. 13.5. 16.30 VA – Jedovnice 2:2 (0:1) Švihálek,Kašpárek
So. 19.5. 16.30 Slavkov – VA    
Ne. 27.5. 16.30 VA – Babice    
Ne. 3.6. 16.30 Křenovice – VA    
So. 9.6. 16.00 Pačlavice - VA    
So. 16.6. 16.30 VA – Čebín    
           



 

                                                                    VILÉMOVICE B

 
Ne. 13.8. 14.00 V. Opatovice B - VB 0:2 (0:2) Nejezchleb M.,Kašpárek
Ne. 20.8. 17.00 VB – Vavřinec B 6:0 (3:0) 2 Semrád,2 Nejezchleb M.,Fiala R.,Kučera Mil.
Ne. 27.8. 16.30 Skalice B – VB 5:1 (1:0) Nejezchleb M.
Ne. .3.9. 16.30 VB - Doubravice B 3:3 (1:1) 2 Kašpárek, Nejezchleb M.
So. 9.9. 16.00 Letovice B - VB 3:2 (3:1) Fiala J.,Kučera L.
Ne. 17.9. 16.00 VB – Voděrady 1:4 (1:2) Urbánek F.
Ne. 24.9. 15.30 Lažánky - VB 6:3 (3:2) Fiala,
Ne. 1.10. 15.00 VB - volno    
Ne. 8.10. 15.00 Svitávka - VB 4:0 (1:0)  
Ne. 15.10. 15.00 VB – Volno    
Ne. 22.10. 14.30 VB – Vísky B 4:2 (1:1)  
Ut. 1.5. 16.30 VB - V. Opatovice B    
Ne. 8.4. 16.30 Vavřinec B – VB 1:1  (1:1) Nejezchleb M.
Pa. 13.4. 17.30 VB - Skalice B 4:3  (1:0) Pindák,Kučera R.,Kučera O., Korytář
Ne. 22.4. 13.30 Doubravice B – VB 4:2 (2:1) Šebela,Korytář
Pa. 27.4. 16.00 VB - Letovice B 2:1 (2:1) 2Kučera Martin
Ne. 6.5 16.00 volno    
Pa. 11.5. 18.00 VB - Lažánky 1:3 (1:2) Kašpárek
Ne. 20.5. 16.30 volno    
Pa. 25.5. 18.00 VB – Svitávka    
Ne. 3.6. 16.30 Voděrady – VB    
Ne. 10.6. 14.00 Vísky B – VB