ZÁVĚREČNÁ - PODZIM 2021

07.02.2022 14:36

Zhodnocení podzimu 2021 se uskutečnilo dne 11.12.2021 v kulturním domě ve Vilémovicích. Na akci jsme pozvali mimo hráčů a funkcionářů také nejvěrnejší fanoušky, kteří nás povzbuzují jak na domácí půdě, tak i na venkovních hřištích. Celkem se nás sešlo přes čtyřicet pro které bylo mimo jiné nachystáno i výborné občerstvení formou rautu, které nám připravil pan Chalabala z Brna. Nemůžu se nezmínit o výborných frgálech, které vlastnoručně upekla maminka od našeho nejběhavějšího hráče Vojty Zacha a přivezla je až z Valašska ( jenom pro zajímavost, jezdí na všechny zápasy až z Otrokovic). V průběhu večera zhodnotil povedený podzim předseda klubu pan Grégr. Seznámil přítomné s některými statistickými údaji , jak klasickými, tak i velice zajímavými a originálními. Dále poukázal na věci, na které se musíme na jaře zaměřit a zlepšit, abychom potvrdili to, že nebudeme pouze Půlmistři sezóny 2021/22, ale na konci jara i Mistři. Z mnoha kategorií, kde se vyhlašovali vítězové byl také oceněn nejlepší střelec a nejužitnější hráč. Stojí za zmínku, že se mezi prvními  objevovali i naši benjamínci, což nás velice těší.  Nejlepším střelcem našeho mužstva, ale i všech 1.B tříd Jihomoravského kraje se stal Tomáš Jarůšek s 15 vstřelenými brankami a nejužitnější hráčem byl vyhlášen Petr Švancara s 29 body ( branky+nahrávky). Večer probíhal ve vynikajíci atmosféře a trval ještě dlouho po půlnoci. Tak zdařilou „Závěrečnou“ jsme již dlouho nezažili.