VYSOČANY - VILÉMOVICE 0:1 (0:0)

20.09.2012 07:55

  Po minulém kole,kdy jsme ztratili body doma s Olešnicí nás přivítali na svém hřišti Vysočany stabilní účastník okresního přeboru s velmi dobrým a ofenzivně laděným mužstvem.Nám chyběli pouze zaneprázdněný Honza Fiala a zraněný Petr Flek naopak již nechyběl v našem útoku Jirka Vorlický.Proto jsme chtěli urvat bod popřípadě i vyhrát.
                   Zápas začali domácí v rychlém tempu a vytvářeli si střelecké příležitosti,které jsme je vypětím všech sil bránili.Prim v domácím mužstvu hráli hlavně útoční hráči Torda a Beneš podporovaní záložníky. První půlhodinu , kdy se nám nedýchalo lehce, jsme zahrozili pouze dvěma náznaky šancí střelu Eliáše domácí gólman zneškodnil a akci dua Gross - Vorlický zakončil druhý jmenováný pokusem o přehození nad branku.Domácí po první půlhodině sice trochu zvolnili,ale dál hrozili nebezpečnými akcemi.My jsme se pomalu osmělovali pokoušeli se hledat recept na domácí hráče ,že to půjde ukázala akce z konce první půle,Vorlický se uvolnil na pravé straně našel Grosse,ale ten dal hlavou těsně nad.Poločas ve kterém byly domácí lepší skončil 0:0.
         Druhý poločas jsme začali o něco lépe a v jeho úvodu Vorlický obešel dva hráče i vyběhnuvšího brankáře tísněn dal po sebe na P.Mikšovského ten vystřelil ,ale vrátivší se brankář reflexivně vyrazil.Domácí odpověděli technickou střelou Tordy ,kterou parádním zákrokem vyrazil náš brankář Jirka Urbánek.V minutě 63.se udál rozhodující moment zápasu.Pronikajícího M.Mikšovského na hranici pokutového území fauloval domácí obránce míč si postavil P.Mikšovský a parádní střelou přes zeď nás poslal do vedení 0:1! O chvíli později jsme mohli zaskočeným domácím dát druhý gól Stupka Vysunul M.Mikšovského,ale ten nastřelil v dobré pozici pouze domácího brankáře.Vysočanští fotbalisté se ,ale nevzdávali a snažili se vyrovnat .Naši hráči,ale zodpovědně bránili a několikrát v průběhu celého zápasu nás podržel gólman Jirka Urbánek.My jsme hrozili z rychlých protiútoků zejména Vorlický byl několikrát zastaven až na hranici pravidel.Šance měli i Mirek Gross a střídající Sedlařík.Domácím,dohrávající bez vyloučeného Zukala se na kopačky vkrádala nervozita a křeč a tak se nám utkání podařilo dovézt do vítězného konce.

SESTAVA: Urbánek Jiří-Stupka Jakub,Vašíček Luboš,Fiala Jiří "K",Urbánek Marek -Kučera Martin,Mikšovský Michal-Gross Miroslav,Mikšovský Petr,Eliáš Lumír-Vorlický Jiří.
STŘÍDÁNÍ: 67. minuta Sedlařík Ondřej za Petra Mikšovského
                 84. minuta Kučera Ondřej za Lumíra Eliáše
PŘIPRAVEN: Kučera Milan
            ŽK: 5.minuta Vašíček Luboš (faul)
                 66.minuta Mikšovský Petr (faul)