VYŠKOV B - VILÉMOVICE 1:1 (0:1)

07.09.2015 22:15

Po první historické výhře minulou neděli nás čekal další velmi těžký soupeř a to aktuálně vedoucí tým soutěže Vyškov "B",ale přesto jsme chtěli předvést dobrý výkon a  favorita potrápit.

         Zápas začal náporem domácích ,kteří byli všude a my měli plné ruce i nohy práce ubránit se jejich šancím.My jsme se osmělili až v minutě 12,ale Pernica svůj únik po přihrávce Duchovného nedotáhl do konce.Domácí nás však nešetřili a dál pokračovali ve svých akcích a roztáčeli kolotoč přihrávek před naším pokutovým územím,ale naštěstí jsme se dokázali ubránit.Nejednu ošemetnou situaci vyřešil i náš gólman Hlaváček.Nejblíže gólu byli domácí v minutě 24.když po velkém závaru v naší šestnátce  jedna ze střel orazítkovala břevno. My jsme to zkoušeli spíše ze standardních situací, ovšem chyběla nám přesnost.Zlomový moment první půle se odehrál v minutě 43.Domácí obránce Schindler byl po druhé žluté kartě vyloučen a my vzápětí rozehrávali přímý kop,míč se dostal ke Korytářovi ,který poslal krásný centr do soupeřovi šestnáctky a Pernica se trefil hlavou přesně k tyči 0:1.Do kabin se tedy šlo za pro nás velmi příznivého stavu.
       Druhá půle začala opět náporem domácích ,kteří si i v deseti  dokázali připravit dobré příležitosti.Nám se při takovém vývoji utkání otvíral prostor pro rychlé protiútoky.Při jednom z nich byl faulován Eliáš  a my měli možnost zahrávat přímý kop, míč si postavil Vorlický a jeho střela skončila na břevně.Při našich protiútocích byl vidět hlavně rychlý a důrazný Gross,který dělal svou rychlostí problémy obráncům domácích,bohužel se mu žádný nepodařilo dotáhnout do konce.Domácí znovu kontrovali dobrou souhrou a v minutě 66 se objevili ve stoprocentní šanci,Hlaváček však reflexivním zákrokem držel náš jednobrankový náskok.Do rychlých protiútoků se dostal i Vorlický, ovšem dnes mu to gólově nevyšlo.Běžela minuta 75. a domácí přetavili svou převahu ve vyrovnávací gól ,když po závaru v našem pokutovém území, to byl domácí Lička  ,kdo míč dorazil do naší branky 1:1.Domácí se po té snažili zvrátit utkání ve svůj prospěch ,ale my jsme jim to už v hektickém  závěru utkání nedovolili a tak jsme si odvezli cenný bod. 
SESTAVA:Hlaváček Filip - Korytář Jan,Maška Josef,Blažek Ondřej,Vašíček Luboš - Eliáš Lumír "K",Kučera Martin,Duchovný Robin,Gross Miroslav- Vorlický Jiří,Pernica Marek.
STŘÍDÁNÍ:85.minuta Urbánek Marek za Luboše Vašíčka
                 86.minuta Fiala Jiří za Lumíra Eliáše 
                 88.minuta  Štrajt Petr za Jiřího Vorlického
PŘIPRAVENI:Kopřiva František,Urbánek Jiří
ŽK:27.minuta Pernica Marek (faul)
      46.minuta Duchovný Robin (faul)
      57.minuta Maška Josef (protesty)