VYHLÁŠENÍ ANKETY FOTBALISTA ROKU 2023.

04.02.2024 12:42

Dne 2. února proběhlo v Rájci-Jestřebí vyhlášení ankety Fotbalista roku 2023. V mužské kategorii byly vyhlášeny dvě kategorie a to kategorie soutěže ŘK pro Moravu a JmK a druhá kategorie pro okresní soutěže.   V obou kategoriích byla oceněna šestice fotbalistů bez vyhlášení pořadí. Vyhlášen byl pouze absolutní vítěz kategorie mužů, kterým se stal Štěpán Alexa z TJ Sokol Bořitov.                                                                                                      Za náš tým TJ Vilémovice byli oceněni Tomáš Crhonek a Richard Sedlák. Je to velký úspěch a oběma hráčům patří velká gratulace.

Kategorie mužů, soutěž  ŘK pro Moravu a JmK:                   Kategorie mužů, okresní soutěže:

- Filip Holman   ( FK Blansko )                                          -  Štěpán Alexa    ( TJ Sokol Bořitov )

- Tomáš Bělehrádek  ( FK Kunštát )                                  -  Marek Hloch     ( FK Vysočany-Šošůvka )

- Jan Novák  ( FC Boskovice-Letovice )                            -  Vít Bednář        ( SK Moravan Svitávka )

-  Miloš Pokorný  ( FC Boskovice-Letovice )                     -  Tadeáš Kosek   ( FK Vysočany-Šošůvka )

Richard Sedlák  ( TJ Vilémovice )                                  -  Marek Niessner  ( FC Boskovice-Letovice)

- Tomáš Crhonek  ( TJ Vilémovice )                                  -   Tomáš Štafa       ( SK Olympia Ráječko B )

Dále byla vyhlášena kategorie dorostu, žáků, přípravky a talentovaná fotbalistka, trenér roku, rozhodčí roku a osobnost roku.

Všem oceněným gratulujeme.