VILÉMOVICE - VYSOČANY/ŠOŠŮVKA 1 : 1 ( 0 : 0 )

13.08.2018 09:52
       V neděli 12.8.začal další ročník 1.B třídy a nás na úvod čekal velmi těžký soupeř ,ale i přesto jsme v domácím prostředí chtěli uspět.
Úvod utkání se odehrával spíše mezi šestnáctkami a do šancí se obě mužstva jen tak nedostávala.Možnost ohrožení soupeřovi branky tak zbývalo pouze ze standartních situací,ale ani z nich se oběma mužstvům skórovat nepovedlo.V minutě18 Siegl rozehrál rohový kop,na míč si naskočil Lukáš Pernica a jeho  hlavička olízla tyč branky hostů.O chvíli později měli možnost skórovat hosté ,ale naštěstí hlavička Krátkého  po rohovém kopu šla těsně mimo.Z přímého kopu to zkoušel i hostující Vágner ,ale jeho tvrdá střela letěla  nad naši branku.Do velmi dobré šance se dostal i Kučera ,ale jeho střela z hranice  pokutového území mířila kousek nad branku hostů.V minutě 40 rozehrál Siegl roh na něj si naběhl Maška,ale brankář hostů byl na místě.V samotném závěru první půle se pěknou kombinací dostali do šance hosté ,ale naštěstí Kyzlink střelu vyrazil.Do kabin se tedy šlo za bezbrankového stavu.
                          Začátek druhé půle vyšel lépe  nám a ve dvou šancích se objevil Opletal ,ale jednou mířil vedle tyče a jeho druhá střela po Sieglově přihrávce  z přímého kopu ,neměla potřebnou razanci.V minutě 63.vystihl rozehrávku hostů Kuropata a běžel sám na  brankáře a střelou podél něj otevřel skóre zápasu 1:0.V mimutě 65.byl vyloučen po dvou žlutých kartách Torda a hosté dohrávali v deseti.My jsme se snažili početní převahu využít ,ale nedařilo se nám to.V minutě 79. jsme museli po našem zaváhání v rozehrávce zastavit  v rozporu z pravidly,míč si postavil Vágner jeho střela z přímého kopu orazítkovala tyč,míč putoval podél naší brankové čáry,kde jej pohotově uklidil do naší branky Krátký1:1.I po vyrovnání jsme se snažili překlopit jazýček vah na naši stranu,ale hosté do vážnější situace nechtěli pustit.Největší šanci jsme měli v samotném závěru,když se s míčem kolem obránců prosmýkl Kuropata,přihrál Azbayarovi,ale jeho střela šla těsně mimo a tak nakonec zápas skončil remízou.
 
 
 
 
SESTAVA: Kyzlink Jakub - Pernica Marek,Maška Josef "K",Kasálek Martin ,Duchovný Robin - Kučera Martin,Opletal Petr(68. minuta Azbayar Azzaya) ,Siegl Patrik,Randula Radek,Heger Tomáš - Pernica Lukáš(29.minuta Kuropata Radomír). 
 
 
PŘIPRAVENI:Vašíček Luboš,Urbánek,Filip,Jarůšek Tomáš.