VILÉMOVICE - VYSOČANY 6:2 (4:2)

18.08.2014 06:06

Pro první domácí zápas v nové sezoně nám los určil mužstvo Vysočan a tak jsme je v neděli 17.8. přivítali na našem hřišti.Doma jsme chtěli potvrdit výhru z Kořence a divákům předvést hezký fotbal.
Zápas začal pro nás šancí ve které se hned v první minutě ocitl Pernica hlavou však mířil těsně mimo.V minutě 9.jsme udělali drobnou chybu ve středu hřiště toho využil hostující Beneš ,který se zmocnil míče a udělal s ním pár kroků a napálil jej pod břevno naší branky 0:1.My jsme odpověděli střelou P.Mikšovského ,šla však těsně mimo.V minutě 15.se ve velké šanci ocitl Vorlický ml.,ale neproměnil.V minutě 25.Urbánek musel předvést super zákrok proti Tordovi,kterého jsme nechali neobsazeného.Běžela 30.minuta Míč se dostal k M.Mikšovskému ,který ho poslal na P.Mikšovského ten z první dal do běhu Pernicovi a ten se ocitl za obranou soupeře,udělal kličku i brankáři a do prázdné branky srovnal skóre 1:1.V minutě 38 rozehrál rychle Pernica aut na Vorlického,který nacentroval na rozběhnutého P.Mikšovského ,který hlavou nedal brankáři soupeře šanci 2.1.O tři minuty později se k míči ve středu hřiště dostal M.Mikšovský a z 35 metrů parádní střelou vymetl levý horní roh branky hostů a pojistil naše vedení 3:1.Hosté se ,ale nevzdávali a v minutě 43 .zahrávali přímý kop ,míč se dostal až k neobsazenému Tordovi ,který přesnou střelou snížil na 2:3.Konečné slovo v první půli jsme ale měli my ,když v samotném závěru vysunul Eliáš P.Mikšovského a ten podél brankáře navýšil naše vedení znovu o dvě branky 4:2.
Na začátku druhé půle se hra odehrávala spíše ve středu hřiště a oběma mužstvům scházela finální přihrávka .Na další gólový moment jsme si museli počkat do minuty 62.P.Mikšovský vybojoval míč ve středu hřiště dal Vorlickému ml.ten předal Vorlickému st ,který přeloboval brankáře a zvýšil na 5:2.V minutě 70.opět parádní spolupráce dua Vorlických ze ,které těžil Pernica a míč doklepl do prázdné branky 6: 2.Hosté měli také šance ,zejména ta z přímého kopu ,kterou skvělým zákrokem zlikvidoval střídající Hlaváček už směřovala do branky.A tak stav zůstal nezměněn a my si připsali zasloužené vítězství..
SESTAVA :Urbánek Jiří-Stupka Jakub,Vašíček Luboš "K",Korytář Jan,Urbánek Marek-Eliáš Lumír,Kučera Martin.Mikšovský Michal,Mikšovský Petr-Pernica,Vorlický Jiří ml.
STŘÍDÁNÍ:23:minuta Vorlický Jiří st. za Luboše Vašíčka
               46.minuta Hlaváček Filip za Jiřího Urbánka
               65.minuta Talafa Radek za Petra Mikšovského
               80.minuta Urbánek Filip za Jakuba Stupku
ŽK: 75.minuta Korytář Jan (faul)