VILÉMOVICE - VYSOČANY 3:2 (1:1)

07.11.2017 09:27
V poslední soutěžní utkání podzimní části jsme  na našem hřišti přivítali tým Vysočan.který velice dobře známe neboť ,jsme se sním potkávali v nižších soutěžích.
                   Zápas začal šancemi na obou stranách a již v 1 minutě musel zasahovat Kyzlink proti střele hostů.My jsme odpověděli střelou Jarůška ,která mířila do tyče.V minutě 12.vybojoval míč ve středu hřiště Opletal, přihrál rozběhnutému Švihálkovi ,který prostřelil brankáře hostů a poslal nás do vedení 1:0.O chvíli později hosté  měli možnost zahrávat přímý kop ,ale střela Vágnera šla těsně vedle.Běžela minuta 28 na roh Kasálka si naběhl Pernica ,ale v dobré pozici přestřelil.V minutě 30 hosté nakopli dlouhý míč před naši branku ,kde míč šikovně tečoval do naší branky Sychra a bylo srovnáno 1:1.v minutě 33. si míč před pokutovým územím hostů vyměnili Jarůšek se Švihálkem,ale ten na míč jen těsně nedosáhl,aby mohl zakončit.střelou to zkoušel i Kašpárek,ale brankář hostů byl na místě.V samotném závěru první první půle se dostal do samostatného úniku hostující Beneš ,udělal kličku i Kyzlinkovi,ale míč směřující do naší branky vykopl Kasálek. První půle tedy skončila smírně.
                      Druhá půle pro nás začala lépe a v minutě 51 byl v pokutovém území faulován  Jarůšek a byla z toho penalta ,kterou sám faulovaný bezpečně proměnil 2:1.Vzápětí jsme mohli přidat další branku ,ale  tvrdá střela Opletala z hranice pokutového území ,orazítkovala pouze břevno hostující branky.V minutě 58.se v našem pokutovém území otočil s míčem hostující Pernica , na jeho tečovanou  přihrávku  si naběhl Sychra  a znovu srovnal stav utkání  na 2:2.Běžela minuta 63.a míč ve středu hřiště vybojoval Kasálek ,udělal si prostor ke střele a svůj výlet zakončil  přesnou ranou k tyči 3:2.Hosté zbraně neskládali  a svým důrazem byli pro nás velmi nebezpeční naštěstí se nám je podařilo ubránit.My jsme mohli svůj náskok potvrdit,ale Jarůšek v akrobatické pozici trefil pouze tyč a Švihálkova střela šla těsně mimo branku.Závěr zápasu byl velmi vyhecovaný,ale podařilo se nám ho zvládnout a dovézt do vítězného konce .Připsali jsme si tři body a po podzimní části soutěže jsme skončili na třetím místě ,za což patří hráčům a trenérovi velký dík.
SESTAVA: Kyzlink Jakub - Kučera Martin,Kasálek Martin,Pernica Marek,Duchovný Robin - Kašpárek Michal,Opletal Petr,Randula Radek,Polus Jiří - Jarůšek Tomáš,Švihálek Martin "K".
STŘÍDÁNÍ:65.minuta Azbayar Azzaya za Jiřího Poluse
                  84.minuta  Urbánek Filip za Martina Švihálka 
                  90.minuta  Vašíček Luboš za Michala Kašpárka