VILÉMOVICE - VYŠKOV B 2:1 (1:0)

17.04.2016 19:54

 Netradičně v sobotu 16.4. k nám přijel k dalším bojům lídr tabulky  Vyškov "B",který  v posledním kole soupeři naložil osm gólů ,ale i přesto jsme chtěli uspět.

Zápas začali lépe hosté a hned ve druhé minutě nám zatrnulo,když po dlouhém nákopu míč skončil na břevně.V minutě 10 .střelecký pokus Kučery vyrazil brankář hostů.Průběh utkání se po té odvíjel ve středu hřiště a šancí k vidění moc nebylo.Za zmínku stojí snad jen střela hostí nad.Klíčový okamžik první půle se odehrál v minutě 39.Kučera šel důrazně do souboje s hostujícími obránci, z toho těžil Švihálek ,který míč přiťuknul nabíhajícímu Pernicovi  a ten z hranice pokutového území mířil přesně k tyči 1:0.Poločas tedy pro nás skončil nadmíru dobře.

Druhá půle začal lépe pro nás , Štrajt  našel volného Pernicu jeho střelu ,ale vykopl na čáře hostující obránce.V minutě 53.Pernica našel volného Švihálka ,který si míč potáhl do strany a technickou střelou k tyči zvýšil na 2:0.Hosté odpověděli  rohovým kopem, po kterém se ocitli ve slibné šanci ,ale Kyzlink byl na místě.O chvíli později se dostal ke střele Kučera, brankář hostů  však míč chytil.Běžela minuta 58.a  hosté snížili po kombinační akci,kterou zblízka zakončil Kudýn  2:1.V minutě 64 to z přímého kopu  zkoušel Švihálek,mířil však těsně nad.Devět minut před koncem utkání mohl po akci Eliáše a Štrajta  zvýšit náš náskok Pernica ,dorážku však nasměroval do břevna.Závěr utkání byl velmi dramatický ,ale nám se podařilo výsledek  uhájit a připsali jsme si tak velmi cenné vítězství.

SESTAVA: Kyzlink Jakub - Fiala Jiří,Korytář Jan,Maška Josef "K",Urbánek Marek - Eliáš Lumír,Opletal Petr,Švihálek Martin,Kučera Martin - Štrajt  Petr,Pernica Marek.
STŘÍDÁNÍ: 87.minuta Kopřiva František za Petra Štrajta
                 89.minuta Vávra Petr za Lumíra Eliáše
                 90.minuta Vašíček Luboš za Marka Pernicu.
 
            ŽK: 13.minuta Pernica Marek (protesty)
                   75.minuta Štrajt Petr (protesty).