VILÉMOVICE - VELKÉ OPATOVICE 2:3 (2:2)

01.04.2012 13:46

Na první jarní zápas byli všichni hráči hodně namotivovaní.Co nám nepřálo bylo počasí.Zima,studený vítr a během zápasu začalo pršet a místy padaly i kroupy.

Od prvních minut jsme soupeře přitlačili.Napadali jsme rozehrávky hluboko v jeho obraně.Ovšem hosté se ujali vedení když utekli naší obraně a vstřelili první branku.Po tomto gólu naše mužstvo ještě více přitlačilo soupeře a dvěma brankami Petra Mikšovského otočila výsledek.Šancí bez dalšího gólu přibývalo.Nakonec následoval trest,když po špatné rozehrávce Luboše Vašíčka se do brejku dostal soupeř a bylo vyrovnáno na 2:2.Dvě minuty před přestávkou mohl vrátit vedení Petr Mikšovský,šel sám na brankaže ale trefil jen břevno.Po přestávce vítr ještě zesílil a po tečované střele zapadl míč do šibenice a hosté vedli 3:2.Na tuto branku jsme už nedokázali odpovědět.Soupeř jen odkopával po větru balóny.Deset minut před koncem jsme mohli výsledek srovna,když na Lumíra Eliáše byla po faulu nařízena penalta.Ale Jirka Fiala jen trefil golmana.