VILÉMOVICE - VAVŘINEC 5:1 (1:0)

12.06.2014 22:50

Předposlední kolo okresního přeboru jsme na našem hřišti přivítali tým Vavřince a chtěli jsme se s domácím publikem rozloučit dobrým výkonem a hlavně vítězstvím.
Zápas se hrál za velkého horka a tak jsme sledovali opatrný úvod a nikdo nechtěl bezhlavým útočením vyplýtvat síly předčasně.V první šanci se ale ocitl hostující útočník Přikryl ale tváří v tvář Urbánkovi neuspěl.V naší první šanci se objevil Vorlický , ani on však neměl nabito ostrými.V dobré pozici se po centru Pernici objevil P.Mikšovský ,mířil ale mimo.Z hostujících hráčů naše zadáky zaměstnával rychlý a hbitý Přikryl ,ale jeho střela z minuty 20.šla těsně mimo.Od těchto chvil se hra odehrávala opět spíše mezi šestnáctkami a střeleckých příležitostí jsme viděli poskrovnu.Běžela minuta 40 a v ní vyhrál hlavičkový souboj ve středu pole Pernica míč získal Vorlický ,posunul ho na rozběhnutého Eliáše a ten našel milimetrovou přihrávkou v pokutovém území rozběhnutého Pernicu ,který míč usměrnil do brány 1:0.Těsně před koncem poločasu mohli hosté srovnat ,když zahrávali roh na který si naběhl hostující záložník a orazítkoval technickou střelou tyč a tak jsme do kabin šli za pro nás příznivého stavu.
Úvod druhé půle se pro nás odvíjel parádně, unikajícího Pernicu zastavili v minutě 50 v pokutovém území hosté v rozporu s pravidly a rozhodčí nařídil pokutový kop.Míč si postavil Maroši a nechytatelnou střelou navýšil naše vedení na 2:0.V minutě 55 unikal svému strážci opět Pernica ,postupoval by sám na brankáře,ale byl zezadu faulován a hostující hráč vyloučen.Zahrávání přímého kopu se ujal Vorlický míč ,ale poslal míč nad branku.V minutě 63 se na dostřel brankáře prokličkoval M.Mikšovský ,jeho střela ale postrádal přesnost a razanci.V minutě 68 našel přesnou přihrávkou Maroši rozběhnutého Vorlického,ten našel přihrávkou Pernicu,který do prázdné branky zvýšil na 3:0.V další šanci se objevil Vorlický ,ale v rozhodující chvíli nepřehodil hostujícího brankáře.V minutě 75 si na míč naběhl Pernica a přihrávku načasoval přesně na Vorlického ,který zvýšil už na 4:0.Hosté se také ocitli v šanci ,ale míč odkopl do bezpečí Korytář.V minutě 82 si naběhl na dlouhý míč střídající Kašpárek a přehodil brankáře a navýšil naše vedení na 5:0.Hosté sice v závěru utkání,po našem faulu , upravili z penalty skóre na 5:1,ale to nám nemohlo vzít radost z našeho vítězství.
SESTAVA .Urbánek Jiří "K" -Kopřiva František,Korytář Jan,Urbánek Marek,Stupka Jakub-Eliáš Lumír,Maroši Jan,Mikšovský Michal,Mikšovský Petr-Vorlický Jiří, Pernica Marek.
STŘÍDÁNÍ:76.minuta Kučera Martin za Michala Mikšovského
               81.minuta Kašpárek Michal za Petra Mikšovského
               83.minuta Urbánek Filip za Lumíra Eliáše
               85.minuta Němec Kamil za Jiřího Urbánka
ŽK: 36.minuta Mikšovský Petr (faul)