VILÉMOVICE-VAVŘINEC 2:0 (1:0)

25.03.2012 19:09

Tento přátelák byl už generálkou před prvním mistrovským utkáním,které naše mužstvo absolvuje již příští sobotu 31.března na mistním hřišti s mužstvem z Velkých Opatovic.Po dnešní celé utkání jsme byli lepším a útočnějším mužstvem.I přes několik nepřesností našeho novopečeného otce Ondřeje (po náročném víkendu se není ani co divit) se soupeř do žadné větší příležitosti nedostal.Měli jsme několik slibných akcích volajících po střelení branky,ale nášim hráčům chyběl cit pro zakončení.I tak bylo jasně znát, že naše mužstvo se snaží o útočný agresivní fotbal, který se musel divákům líbit.Po brankách Ondry Sedlaříka  a Michala Mikšovského jsme vyhráli 2:0. 

  Náš oddíl kopané se rozrostl o dalšího fotbalistu, který se narodil 23.3.2012 a jmenuje se Erik Školař..