VILÉMOVICE - START BRNO 0:2 (0:1)

01.05.2017 21:18
 V neděli 30.4. jsme  u nás přivítali lídra tabulky Start Brno a tak nás čekal velmi těžký zápas ,ale  chtěli jsme uspět a potvrdit dobrou formu.
                Začátek zápasu byl velmi opatrný a hra se odehrávala spíše mezi šestnáctkami.Hosté hráli to co potřebovali a my jen velmi těžko hledali recept na jejich koncentrovanou obranu.S přibývajícími minutami se hosté ocitli v nebezpečných šancích,naštěstí mířil mimo branku.Běžela minuta 20  hostující Křivánek po rychlé akci na pravé straně hřiště,nacentroval míč před naši branku a tam Zedníček hlavou přesně zakončil 0:1.My jsme se snažili o vyrovnání ,ale proti tak kvalitnímu soupeři to bylo velmi těžké,nedostali jsme  ani centimetr prostoru.Švihálek tísněn mířil vedle.V minutě 39 se Švihálek prokličkoval do pokutového území hostů,přihrál Grossovi ,který k naší smůle zakončil těsně mimo.V poslední minutě první půle Kasálek rozehrál přímý kop na Švihálka ,ale jeho střelu zablokovali obránci.Poločas tedy skončil jednobrankovým vedením hostů.
                      Druhá půle začala opatrným oťukáváním a hra se odehrávala spíše ve středu hřiště.Hosté si v průběhu druhého poločasu vytvořili šance ,ale naštěstí pro nás bez gólového efektu.V minutě 64 .mířil z dálky těsně mimo Švihálek.O chvíli později se dostal do šance Pernica ,ale hlavou mířil těsně nad.V další dobré šanci se znovu ocitli hosté ,ale Urbánek byl  na  místě.Definitivní podobu výsledku dal v minutě 88.Zedníček,který  po přímém kopu hostů  z blízka překonal Urbánka po druhé  0:2.Závěr zápasu si hosté pohlídali a zaslouženě vyhráli. 
SESTAVA.Urbánek Jiří - Blažek Ondřej,Maška Josef "K",Kasálek Martin,Duchovný Robin - Kučera Martin,Randula Radek,Švihálek Martin,Azbayar Azzaya - Gross Miroslav,Pernica Marek.
STŘÍDÁNÍ:74.minuta Mareček Lukáš za Azzaye Aybayara
                   78.minuta Zmeko Ondřej za Miroslava Grosse
PŘIPRAVENI: Vašíček Luboš ,Korytář Jan
ŽK :34.minuta Kučera Martin(faul)