VILÉMOVICE - SLAVKOV U BRNA 2:2 (2:2)

02.10.2017 22:19
První říjnovou neděli 1.10. jsme na našem hřišti hostili tým Slavkova a po úspěchu v Jedovnicích jsme si přáli připsat doma další body.
               Zápas začal opatrným oťukáváním a viděli jsme řadu nepřesností na obou stranách.V první šanci se ocitli hosté ,ale z přímého kopu mířili těsně nad.My jsme odpověděli akcí Jarůška,který si vytvořil dobrou střeleckou pozici ,jeho střela šla ,ale k naší smůle těsně vedle.V minutě 23.hosté zahrávali rohový kop,přetažený centr vrátil hlavou před naši branku Chadima a Půček zblízka  hlavou otevřel skóre zápasu 0:1.Běžela minuta 30 a po našem drobném zaváhání se dostal k míči hostující Zezula,který přízemní střelou překonal Kyzlinka a navýšil náskok hostů na 0:2.O minutu později Opletal našel Švihálka, ten si udělal kličku do středu pokutového území ,kde  tečovanou střelou překonal hostujícího brankáře a snížil na 1:2.V minutě 34 si míč ve středu hřiště vyměnili Opletal se Švihálkem,který skákavou střelou z hranice šestnáctky překonal brankáře hostů podruhé a srovnal na 2:2.Po první  půli  panoval nerozhodný stav. 
       Ve  druhé půle jsme jsme chtěli přidat další góly a překlopit jazýčky vah na naši stranu,byli to ale překvapivě hosté ,kteří se tlačili do šancí.V minutě 55 se tváří tvář Kyzlinkovi ocitl hostující kapitán Matocha ,naštěstí pro nás míč dobře netrefil a jeho pokus skončil mimo.Nám se hra nedařila tak jak jsme si představovali ,chyběla finální přihrávka a tak jsme ohrožovali branku hostů pouze z přímých kopů.K jejich zahrávání se postavil jak Švihálek tak Jarůšek ,ale ani jedna střela si cestu do branky hostů nenašla .V minutě 75 nabil z přímého kopu Švihálek na střelu Kasálkovi ,ale jeho  střelu zablokovali hostující obránci.V samotném závěru měli obě mužstva ještě po jedné možnosti ,ale také bez úspěchu.Bod tak nakonec brala  obě mužstva.    
 
 
 
SESTAVA: Kyzlink Jakub - Vašíček Luboš "K",Kasálek Martin,Duchovný Robin - Kučera Martin,Opletal Petr,Polus Jiří,Randula Radek,Kašpárek Michal - Jarůšek Tomáš,Švihálek Martin. 
 
 
 
STŘÍDÁNÍ:73.minuta Azbayar Azzaya za Michala Kašpárka
 
 
 
PŘIPRAVENI:Široký Branislav,Kučera Lukáš,Zmeko Ondřej