VILÉMOVICE - SLAVKOV 5:0 (4:0)

10.04.2017 19:21
V neděli 9.4. jsme na našem hřišti hostili tým Slavkova a chtěli jme doma předvést dobrý výkon a hlavně naplno bodovat.
                      Začátek utkání nám vyšel parádně a hned ve třetí minutě Kasálek z přímého kopu zaskočil hostujícího brankáře a otevřel skóre utkání 1:0.V minutě  po faulu na Azbayara rozehrál Švihálek přímý kop na Kasálka,jeho střela udělala v pokutovém území hostů pořádný zmatek ,míč za záda brankáře se sice Pernicovi dát nepodařilo,ale Grossovi  ano a zvýšil náš náskok na 2:0.Vedení naše hráče nabudilo  a dál jsme si vytvářeli dobré příležitosti.V minutě 34.Azbayar posunul Švihálkovi, ten se protáhl po levé straně hřiště ,dal pod sebe na Pernicu,který umístěnou střelou přidal třetí gól 3:0.Hosté  měli dobrou příležitost o chvíli později,ale střela šla těsně mimo.Poslední  slovo v první půli měl Gross ,který se v minutě 44.prosmýkl po pravé straně hřiště a bombou pod břevno navýšil náš náskok už na 4:0.První půle nám tedy vyšla parádně .
              Úvod druhé půle byl také v naší režii a hned v minutě 46. Mareček našel Grosse,který střelou z úhlu přidal pátý gól a završil tak svůj hattrick 5:0.Druhou půli ,jsme pokračovali v aktivní hře a soupeře jsme do žádných větších šancí nepouštěli.V dobrých šancích z naší strany se ocitli Gross ,Pernica i Mareček ovšem branku se nám již přidat nepodařilo.Největší šanci hostů zmařil skvělým zákrokem Urbánek .Konec zápasu jsme si již pohlídali a připsali si důležité vítězství.    
SESTAVA : Urbánek Jiří - Duchovný Robin,Maška Josef "K",Kasálek Martin,Dornay Jan - Kučera Martin,Švihálek Martin,Opletal Petr ,Azbayar Azzaya - Pernica Marek,Gross Miroslav.
STŘÍDÁNÍ: 46.minuta  Mareček Lukáš za Martina Švihálka
                    62.minuta  Blažek Ondřej za  Azzaya Azbayara
                    80.minuta Zmeko Ondřej za Marka Pernicu
                    80.minuta Vašíček Luboš za Martina Grosse