VILÉMOVICE - RUDICE 3:3 (1:1)

24.06.2013 18:43

V posledním kole okresního přeboru nás čekal doma tým Rudice,který na jaře hraje na špici soutěže a má jak nadějné mladíky tak i zkušené matadory a dohromady tvoří velmi kompaktní mužstvo.My jsme se zase chtěli s ročníkem 2012-2013 rozloučit vítězstvím.
Naši hráči se opravdu do soupeře zostra zakousli a hned ve třetí minutě se odraženého míče zmocnil Gross obešel stopera a střelou podél brankáře trefil tyč.O chvíli později to zkoušel Štrajt ,ale jeho střela šla těsně mimo.Rychlík Gross se po autu ocitl v ostrém střeleckém úhlu,ale nedal.Na druhé straně se ocitl v šanci rudický veterán Matuška naštěstí dal nad.Po dobré kombinaci Grosse se Šindelkou se druhý jmenovaný ocitl ve střelecké příležitosti ,ale technickou střelou trefil pouze tyč.V minutě 18.zahrával roh Štrajt na něj si krásně naskočil stoper Vašíček ,ale k naší smůle hlavou trefil již po třetí v utkání tyč.Otřepané ,ale pravdivé nedáš-dostaneš platilo i tentokrát ,našeho zaváhání v obraně využil hbitý Sehnal a hlavou přeloboval našeho brankáře 0:1.My jsme však nepolevovali a hráli pořád aktivně a snažili se o vyrovnání v šanci se ocitl Gross i Eliáš,ale gól z toho nebyl. V minutě 32 už se nám to podařilo u levé strany hřiště se dostal k míči Eliáš a nádherným lobem překonal z 35 metrů hostujícího brankáře1:1.Naši hráči dál pokračovali v aktivní hře a předváděli pohledný fotbal .Těsně před koncem poločasu se dostal k zakončení Štrajt ,ale neuspěl.První půle tak skončila smírně.
Druhý poločas začal opět naší aktivní hrou a snahou strhnout vítězství na naši stranu.V minutě 60.odvrátili hosté akci dua Eliáš -Gross na roh ,ten zahrával Štrajt a kapitán Vašíček nás poslal přesnou hlavičkou do vedení 2:1.Po našem gólu se hosté trochu více osmělili a snažili se vyrovnat,jejich rychlou souhru na pravé straně musel řešit až gólman Urbánek.V minutě 68. jsme vyrobili obrovskou hrubku v obraně a důrazný Matuška se zmocnil míče a předložil lahůdkovou přihrávku před prázdnou branku Sehnalovi a ten doklepl do prázdné branky a vyrovnal 2:2.Naši hráči se ,ale nevzdávali a chtěli vyhrát ,důkazem toho byla šance Eliáše ,ale bez gólového efektu.Bohužel 78.minutě udeřilo na straně druhé a opět po naší hrubce zkušený Matuška tentokrát přesnou střelou zajistil hostům vedení 2:3.Naši hráči vrhli vše do útoku a snažili se alespoň o vyrovnání. V minutě 84.se to z přímého kopu Štrajtovi nepovedlo,jeho střela šla nad branku.Běžela minuta 88. aut Vašíčka ,který se vysunul na hrot získal Štrajt snažil se odcentrovat, jeho tečovaná přihrávka doputovala ke zcela volnému Grossovi který přesnou střelou vyrovnal na 3:3.Naši hráči předvedli dobrý výkon sahali po vítězství ,ale nakonec jsme brali i remízu a myslím si ,že hosté taky.
SESTAVA:Urbánek Jiří-Skalický Stanislav,Vašíček Luboš"K",Stupka Jakub,Urbánek Marek-Kopřiva František,Kučera Martin-Eliáš Lumír,Štrajt Petr,Šindelka Roman-Gross Miroslav
STŘÍDÁNÍ: 75.minuta Zouhar Roman za Františka Kopřivu
PŘIPRAVENI:Kučera Milan ,Vašíček Petr.