VILÉMOVICE - RÁJEČKO B 7:0 (3:0)

08.10.2011 00:00

Sestava: Urbánek-Kvasnovský,Slavíček,Fiala Jiří-Kučera M.,Šebela,Mykšovský,Stupka,Sedlařík-Vašíček L.,Školař.

Střídání: Kučera O.,Zouhar J.

GÓLY: Školar 3, Mikšovský 2, Kucera M. 1, Kucera O. 1

NAJLEPŠÍ HRÁCI: Školar, Mikšovský, Kucera

HODNOCENÍ ZÁPASU TRÉNEREM: V novém rozestavení (3-5-2) se snahou o technický fotbal s durazem na prehrání soupere v prechodové fázi jsme vstoupili do utkání. Na hrácích byla videt snaha o co nejvetší úsilí. Ze zacátku jsme meli dost nepresností. Jednak jsme si osvojovali nový systém a také byla znát nervozita hrácu. Souper naštestí nebyl nebezpecný a tak, když se nám rozehrála trojice stredních záložníku bylo v utkání otázka casu, kdy se prosadíme. Pomohla nám standartní situace a duraz v pokutovém území. Dále jsme do polocasu meli více ze hry a vstrelili jsme ješte dve branky.

Druhý polocas jsme zacali trochu ospale. Postupne jsme zvyšovali tempo utkání a dalšími brankami jsme utkání dotáhli do vítezného konce. Potešilo me, že hráci chteli hrát až do konce a vstrelit souperi co nejvíce gólu.