VILÉMOVICE - PAČLAVICE/DETKOVICE 1:1 (1:0)

02.11.2015 22:06

 V neděli 1.11. jsme v posledním domácím zápase podzimní části hostili vedoucí  tým Pačlavice a i přes sílu soupeře jsme se chtěli doma rozloučit dobrým výkonem.

       Zápas začal opatrným oťukáváním a obě mužstva si testovala co si mohou dovolit.První jsme se do dobré příležitosti dostali my ,ale Pernica neuspěl.Hosté se dostali do velmi dobré příležitosti v minutě 15.,ale po rychlé akci z pravé strany se  míč otřel o břevno.Běžela minuta 23 a dlouhým a hlavně přesným pasem našel Korytář nabíhajícího Štrajta ,který střelou podél brankáře otevřel skóre utkání 1:0.Po gólu hosté otevřeli ještě více hru a snažili se nepříznivý vývoj zvrátit .V minutě 30 dlouhým autem způsobili zmatek v našem pokutovém území,ale naštěstí byl brankář Hlaváček na místě.I závěr poločasu se odehrával v režii hostů ,ale nám se podařilo všechny nebezpečné akce ubránit a tak poločas skončil naším těsným vedením.
       Začátek druhého poločasu opět ovládli hosté ,kteří si vytvořili dobré příležitosti  ke skórování ,ale podařilo se  nám je ubránit  a nebo byl na místě spolehlivý Hlaváček.V minutě 61 jsme zahrávali roh ,ale Pernica pěknou hlavičkou brankáře nepřekonal a Blažkovi k doklepnutí do branky chyběl krok..Běžela minuta 67 a na pravé straně se otevřel prostor Štrajtovi ,který hezkou akci zakončil střelou z úhlu ,gólman hostů míč vyrazil a obránci ho odkopli na roh.V minutě 73 rozehráli hezkou akci Kučera s Pernicou,ale zakončující  Gross mířil těsně mimo.Z přibývajícími minutami byli akce hostů nebezpečnější.Běžela minuta 77.hosté zahrávali roh a po závaru v pokutovém území vykopl míč z prázdné branky Duchovný . V minutě 83  se po našem drobném zaváhání dostali hosté do šance na jejímž konci byl hostující Jiříček,který míč dopravil do branky a srovnal na 1:1.Ke konci zápasu jsme ještě přestáli dvě nebezpečné šance hostů a po závěrečném hvizdu nakonec brali remízu obě mužstva.
SESTAVA :Hlaváček Filip - Korytář Jan,Blažek Ondřej,Maška Josef,Vašíček Luboš - Urbánek Filip,Kučera Martin,Duchovný Robin,Gross Miroslav - Pernica Marek,Štrajt Petr.
PŘIPRAVENI: Fila Jiří, Kopřiva František.
ŽK: 17.minuta Korytář Jan (faul)
      39.minuta Pernica Marek (protesty)