VILÉMOVICE - PAČLAVICE/DETKOVICE 1:1 (0:0)

23.10.2017 19:11
  V sobotu 21.10. nás na domácím hřišti čekal vedoucí tým soutěže a to Pačlavice ,ale i přesto jsme chtěli uspět.
         Začátek utkání byl vyrovnaný a každé mužstvo mělo po jedné příležitosti,nejprve mířil hostující Špatina vedle .a po té ve slibné šanci přestřelil náš Jarůšek.Po té to zkoušel Grepl ,ale hlavou neuspěl .O chvíli později hostující Obruča po závaru v naší šestnáctce napálil dokonce břevno naší branky.Nutno dodat , že v první půli byli hosté lepším týmem,působili fotbalovějším dojmem,přehrávali nás  a vytvořili si šance ,ale bez gólového efektu.V samotném závěru první půle jsme se dostali ke slovu i my ,ale ani střela Poluse ani příležitost Azbayara ke gólu nevedla.První půle tak skončila bez branek.
                   Druhá půle začala pro nás výborně a hned v minutě 48  Opletal našel přihrávkou v pokutovém území Jarůška,který přesnou střelou k tyči zajistil našim barvám vedení  1:0.Od vstřeleného gólu jsme postupně přebírali iniciativu a vytvářeli si šance. Ani hosté však nepřestávali být nebezpeční  a v dobré šanci se ocitl Špatina,ale Kyzlink ho parádním zákrokem vychytal.O chvíli později pálil Pučan nad naši branku.V minutě 65.si Jarůšek udělal prostor ke střele ,ale brankář hostů jeho pokus vyrazil.Běžela minuta 70. a Jarůšek se uvolnil na pravé straně hřiště přihrál Švihálkovi,jeho dorážku na brankové čáře zastavil ve spolupráci s obránci hostující brankář.Švihálek se ocitl v dobré šanci ,ale přihrávku Kašpárka v gól nepřetavil.Otřepané nedáš -dostaneš zafungovalo v minutě 83 ,kdy centr Stříže zapadl k tyči naší branky 1:1.V minutě 88 byl vyloučen hostující Sádlík,ale krátkou přesilovku už jsme nevyužili a tak zápas skončil smírně
  
 
SESTAVA: Kyzlink Jakub - Kučera Martin,Kasálek Martin,Randula Radek,Duchovný Robin - Kašpárek Martin,Opletal Petr,Polus Jiří - Jarůšek Tomáš,Švihálek Martin "K".
   
 
 
PŘIPRAVENI: Urbánek Filip,Široký Branislav,Kučera Radek.