VILÉMOVICE - OLEŠNICE 3:2 (2:1)

03.11.2014 20:08

První listopadovou neděli jsme přivítali tým Olešnice,který se pohybuje v horních patrech tabulky a tak jsme právem očekávali těžké utkání.Na druhou stranu jsme chtěli napravit nepříznivý dojem z minulého týdne.
Začátek utkání se nesl v režii hostů,kteří si vytvářeli nebezpečné šance a zejména standartní situace byly velmi nebezpečné.Nám se v úvodu utkání nedařil přechod do útoku a chyběla finální přihrávka.První naše nebezpečná akce se odehrála v minutě 18.ale ani Vašákovi ani Pernicovi se gól vstřelit nepodařilo.Hosté svou převahu využili v minutě 25.,když po závaru v našem pokutovém území natřikrát dopravili míč do sítě 0:1.Hosté byli nadále aktivnější a do nějaké nebezpečné akce nás nepustili.K obratu v utkání tak jako už tolikrát zavelel Vorlický st ,který v minutě 34 z přímého kopu povedenou střelou k tyči srovnal na 1:1.Standartní situace nám pomohla i v minutě 36. Vorlický st centroval a v pokutovém území vyskočil nejvýše Pernica a hlavou usměrnil míč do branky 2:1.I když se nám hra nedařila tak se nám díky dvěma povedeným akcím podařilo v první půli vytěžit z minima maximum.
Úvod druhé půle vyšel lépe nám ,když se v minutě 51 uvolnil v pokutovém území Vorlický st přesně nacentroval na Pernicu ,který znovu hlavou zvýšil na 3:1.Další průběh zápasu se odehrával spíše ve středu hřiště a moc zajímavého k vidění toho nebylo.V minutě 70.měli hosté dvě velmi dobré příležitosti ,ale Hlaváček byl vždy na místě a šance zneškodnil.Běžela minuta 75. a hosté po dlouhém výkopu a našem nedorozumění a teči jednoho z našich obránců snížili na 3:2.V minutě 88.měl možnost zvýšit náskok Vorlický st ,ale z přímého kopu orazítkoval tentokrát tyč.V samotném závěru měl blízko ke gólu střídající Kašpárek,ale hlavou mířil těsně mimo.Již v nastaveném čase měli možnost srovnat hosté,naštěstí pro nás šanci nevyužili a tak jsme si připsali upracované avšak cenné vítězství.
SESTAVA:Hlaváček Filip-Stupka Jakub,Vašíček Luboš "K",Korytář Jan,Urbánek Marek-Eliáš Lumír,Vašák Miloš,Kučera Martin,Vorlický Jiří ml-Pernica Marek,Vorlický Jiří st.
STŘÍDÁNÍ:77.minuta Kašpárek Michal za Miloše Vašáka
               90 .minuta Urbánek Filip za Lumíra Eliáše
ŽK: 90 minuta Vašíček Luboš (faul)