VILÉMOVICE - OLEŠNICE 2:3 (2:1)

12.09.2012 21:02

           V neděli 9.9. jsme hostili tým Olešnice a chtěli jsme potvrdit body z Kořence.Mužstvo Olešnice je velmi zkušené a proto nás čekal velmi těžký duel.Chyběl nám zkušený Vorlický a zraněný Petr Flek naopak mohl naskočit Eliáš.
                    Hosté potvrdili v úvodu svou pověst a několika rychlými akcemi ovládli začátek zápasu.První akci rozehrálo duo Honza Fiala a Sedlařík,ale Ondrovi chyběl krůček k zakončení.V 10. minutě Jirka Fiala poslal míč na Grosse,ten se zbavil obránce a křižnou střelou otevřel skóre utkání 1:0.Po gólu se naši hráči dál snažili o kombinační hru a chtěli přidat další gól.V minutě 14 spolupráci Jirky Fialy a Mirka Grosse zmařili hosté.V minutě 16. P.Mikšovský rozehrál přímý kop na něj naskočil M.Mikšovský jeho hlavička šla podél celé branky a Ondra Sedlařík v těžké pozici střílel mimo.O chvíli později to zkoušel P.Mikšovský technickou střelou ale brankář hostí kryl.Po těchto akcích kdy jsme nedali šance nás hosté z rychlého kontru potrestali a vyrovnali 1:1. My jsme se ale nevzdávali a dál jsme se snažili dát další gól .V minutě 37. se uvolnil M.Mikšovský ve středu hřiště, milimetrovou přihrávkou našel Sedlaříka,ale gólman reflexivně jeho střelu vyrazil.V minutě 41 se v 100% šanci zjevil před hostujícím brankářem po přihrávce Martina Kučery opět Sedlařík, ale bohužel přestřelil.A tak když už to vypadalo na remízový první poločas se ve středu hřiště dostal k míči P.Mikšovský a střelou k tyči,kterou brankář hostí podcenil nás poslal do vedení 2:1
             Druhý poločas jme začali dobře a už v 50 minutě nacentroval Marek Urbánek do pokutového území,ale Honza Fiala nedoskočil.O pět minut později jsme náběh 3 našich hráčů na jednoho obránce vlastním zaváháním nevyužili.Bohužel vedení jsme nepojistili a hosté nás za to potrestali a dvěma slepenými brankami otočili zápas ve svůj prospěch.Nejprve hlavou po naší chybě v pokutovém území,zcela volný hostující útočník srovnal 2:2.A o minutu později se hostující záložník zbavil dvou našich hráčů na levé straně hřiště a technickou střelou z hranice pokutového území poslal svůj tým do vedení 2:3.Naši hráči po tomto obratu nemohli najít herní rytmus a zkušení hosté zlepšenou hrou v druhém poločase kontrolovali průběh zápasu.My jsme se sice dostali do několika šancí,ale nevyřešili jsme je dobře a z naší strany to byla potom už spíš křeč,což byla voda na mlýn hráčům Olešnice,kteří si vítězství vzít nenechali

 SESTAVA:Urbánek Jiří-Stupka Jakub,Fiala Jiří "K",Vašíček Luboš,Urbánek Marek-Kučera Martin,Mikšovský Michal-Sedlařík Ondřej,Mikšovský Petr,Gross Miroslav-Fiala Jan.

 STŘÍDÁNÍ.66 minuta Eliáš Lumír za Ondru Sedlaříka
 
 PŘIPRAVENI: Zouhar Roman,Kučera Milan,Kučera Radek,Kučera Ondřej

  ŽK: 65.minuta Kučera Martin (faul)
         87.minuta Fiala Jiří (faul)