VILÉMOVICE - MEDLÁNKY 2:4 (2:0)

18.09.2019 06:36

 

V neděli 15.9. 2019 pokračovala naše soutěž dalšími zápasy, a my, na domácí půdě, hostili tradičního soupeře z krajských soutěží, a to tým Medlánek, se kterým jsme doma chtěli uspět.

Úvod zápasu lépe vyšel nám, snažili jsme se najít recept na obranu soupeře. Dobrou kombinací to zkoušel Kuropata s Opletalem, ale chybělo zakončení. Valnohova střela po rychlé akci na pravé straně šla těsně nad. Pernica našel dlouhým pasem Hegera, jehož centr se snesl na břevno branky hostů. Roh Siegla nadělal obraně hostů hodně starostí, ale nic jsme z toho nevytěžili. Z přímého kopu to zkoušel Kasálek, jehož pokus zastavila zeď hostujících hráčů. Po těchto akcích se osmělili také hosté, ale my jsme jejich šancím včasným dostoupením k hráčům zabránili. Běžela 27. minuta a po naší drobné chybce se hosté dostali k míči, a po centru z levé strany hostující Čermák přesnou střelou k tyči otevřel skóre zápasu 0:1. Hosty gól nabudil a o chvíli později to zkoušeli z přímého kopu, ale Veselý dobrým zákrokem míč vyrazil na roh. My jsme se snažili o vyrovnání a v 35. minutě Valnoha našel krásnou přihrávkou rozběhnutého Kuropatu, který přihrál Jaůškovi, ten udělal kličku  brankáři, ale k naší smůle poslal míč těsně mimo branku hostů. Po rohovém kopu hostů nebezpečně hlavičkoval Vískot, mířili ale těsně mimo naši branku. Opět proti přímému kopu musel zasahovat Veselý. Běžela 40. minuta, Valnoha našel přihrávkou Jarůška, ten poslal míč před branku, ale Kuropata na míč těsně nedosáhl. V poslední minutě první půle se hosté dostali do našeho pokutového území a střela  Schottebergera zapadla do naší branky, což značilo dvoubrankové poločasové vedení  hostů 0:2.

Druhý poločas zahájila střela hostů, která šla těsně nad naši branku. My jsme vrhli všechny síly do útoku a snažili se zvrátit nepříznivý vývoj utkání, ale proti přehuštěné obraně hostů jsme to měli velmi těžké, a tak nám pomohl v 57. minutě roh, kterým Kasálek našel Siegla, jehož přesná a pohotová hlavička znamenala snížení na 1:2. Dál jsme pokračovali v náporu a Jarůšek s Kasálkem ve spolupráci s obránci hostů dokonce nastřelili tyč jejich branky. Dobrou příležitost měl Pernica, který prokličkoval do pokutového území hostů, ale jeho střelu brankář hostů vyrazil na roh. Hosté odpověděli přímým kopem Šudomy, který hasil skvělým zákrokem Veselý. V 68. minutě se na levé straně hřiště uvolnil Kasálek a jeho centr, který se ještě snažil tečovat Kuropata, zapadl k pravé tyči branky hostů a bylo srovnáno 2:2. Po vyrovnání jsme měli další příležitosti k tomu, abychom stav zápasu překlopili na naši stranu, ale ani Jarůšek po přihrávce Kasálka, ani Kučera po přihrávce Kuropaty míč do branky nedopravili. Hosté nás ohrožovali rychlými protiútoky, ale Veselý byl na místě, a míč  za svoje záda nepustil. Kasálek měl možnost z přímého kopu, ale pálil nad. Hosté pak zahrozili dalším protiútokem, ale Teslík Veselého nepřekonal. Rozhodující okamžik se odehrál v 88. minutě, když se hosté  po jedné z akcí na levé straně hřiště dostali do našeho území a odražený míč doklepl do naší branky Sehnal a dal na  2:3. Ve zbývajícím čase jsme se snažili alespoň srovnat, ale v 93. minutě  hosté z rychlého protiútoku dali konečnou podobu výsledku, když míč do naší branky dopravil Šudoma, a bylo to  2:4. Hosté byli střelecky úspěšnější, a tak v tomto zajímavém a dramatickém utkání nakonec zvítězili.

  SESTAVA:  Veselý Zdeněk, Pernica Marek (62. min.Randula Radek), Maška Josef "K", Siegl Patrik, Duchovný Robin  (72. min.Kučera Martin), Opletal Petr, Kasálek Martin, Heger Tomáš, Valnoha Zdeněk, Jarůšek Tomáš, Kuropata Radomír.

  PŘIPRAVENI: Němec Kamil, Azbayar Azzaya .

V neděli 15.9. 2019 pokračovala naše soutěž dalšími zápasy, a my, na domácí půdě, hostili tradičního soupeře z krajských soutěží, a to tým Medlánek, se kterým jsme doma chtěli uspět.

Úvod zápasu lépe vyšel nám, snažili jsme se najít recept na obranu soupeře. Dobrou kombinací to zkoušel Kuropata s Opletalem, ale chybělo zakončení. Valnohova střela po rychlé akci na pravé straně šla těsně nad. Pernica našel dlouhým pasem Hegera, jehož centr se snesl na břevno branky hostů. Roh Siegla nadělal obraně hostů hodně starostí, ale nic jsme z toho nevytěžili. Z přímého kopu to zkoušel Kasálek, jehož pokus zastavila zeď hostujících hráčů. Po těchto akcích se osmělili také hosté, ale my jsme jejich šancím včasným dostoupením k hráčům zabránili. Běžela 27. minuta a po naší drobné chybce se hosté dostali k míči, a po centru z levé strany hostující Čermák přesnou střelou k tyči otevřel skóre zápasu 0:1. Hosty gól nabudil a o chvíli později to zkoušeli z přímého kopu, ale Veselý dobrým zákrokem míč vyrazil na roh. My jsme se snažili o vyrovnání a v 35. minutě Valnoha našel krásnou přihrávkou rozběhnutého Kuropatu, který přihrál Jaůškovi, ten udělal kličku  brankáři, ale k naší smůle poslal míč těsně mimo branku hostů. Po rohovém kopu hostů nebezpečně hlavičkoval Vískot, mířili ale těsně mimo naši branku. Opět proti přímému kopu musel zasahovat Veselý. Běžela 40. minuta, Valnoha našel přihrávkou Jarůška, ten poslal míč před branku, ale Kuropata na míč těsně nedosáhl. V poslední minutě první půle se hosté dostali do našeho pokutového území a střela  Schottebergera zapadla do naší branky, což značilo dvoubrankové poločasové vedení  hostů 0:2.

Druhý poločas zahájila střela hostů, která šla těsně nad naši branku. My jsme vrhli všechny síly do útoku a snažili se zvrátit nepříznivý vývoj utkání, ale proti přehuštěné obraně hostů jsme to měli velmi těžké, a tak nám pomohl v 57. minutě roh, kterým Kasálek našel Siegla, jehož přesná a pohotová hlavička znamenala snížení na 1:2. Dál jsme pokračovali v náporu a Jarůšek s Kasálkem ve spolupráci s obránci hostů dokonce nastřelili tyč jejich branky. Dobrou příležitost měl Pernica, který prokličkoval do pokutového území hostů, ale jeho střelu brankář hostů vyrazil na roh. Hosté odpověděli přímým kopem Šudomy, který hasil skvělým zákrokem Veselý. V 68. minutě se na levé straně hřiště uvolnil Kasálek a jeho centr, který se ještě snažil tečovat Kuropata, zapadl k pravé tyči branky hostů a bylo srovnáno 2:2. Po vyrovnání jsme měli další příležitosti k tomu, abychom stav zápasu překlopili na naši stranu, ale ani Jarůšek po přihrávce Kasálka, ani Kučera po přihrávce Kuropaty míč do branky nedopravili. Hosté nás ohrožovali rychlými protiútoky, ale Veselý byl na místě, a míč  za svoje záda nepustil. Kasálek měl možnost z přímého kopu, ale pálil nad. Hosté pak zahrozili dalším protiútokem, ale Teslík Veselého nepřekonal. Rozhodující okamžik se odehrál v 88. minutě, když se hosté  po jedné z akcí na levé straně hřiště dostali do našeho území a odražený míč doklepl do naší branky Sehnal a dal na  2:3. Ve zbývajícím čase jsme se snažili alespoň srovnat, ale v 93. minutě  hosté z rychlého protiútoku dali konečnou podobu výsledku, když míč do naší branky dopravil Šudoma, a bylo to  2:4. Hosté byli střelecky úspěšnější, a tak v tomto zajímavém a dramatickém utkání nakonec zvítězili.

 

 

 

 

SESTAVA:  Veselý Zdeněk, Pernica Marek (62. min.Randula Radek), Maška Josef "K", Siegl Patrik, Duchovný Robin  (72. min.Kučera Martin), Opletal Petr, Kasálek Martin, Heger Tomáš, Valnoha Zdeněk, Jarůšek Tomáš, Kuropata Radomír.

 

 

PŘIPRAVENI: Němec Kamil, Azbayar Azzaya .