VILÉMOVICE - LÍŠEN C 1:0 (0:0)

15.09.2015 06:06

V neděli 13.9. pokračovala I.B třída dalšími zápasy a my hostili tým Líšně "C" a chtěli jsme doma vyhrát a hlavně předvést dobrý výkon.

                Začátek utkání byl velmi vyrovnaný a hra se odehrávala spíše mezi šestnáctkami a obě mužstva se vzájemně oťukávala.První se osmělili hosté ,ale střílený centr hostů zneškodnil náš brankář Kyzlink.V minutě 14 se Pernica protáhl po levé straně, dal na Kučeru ,ale jeho střela byla zablokována.Běžela minuta 25 a ke střele se dostal Eliáš  ,ale jeho pokus brankář hostí vytáhl na roh.Hosté se k veliké šanci dostali v minutě 33.ovšem Kyzlink byl na místě.Závěr poločasu se odehrával opět spíše ve středu hřiště a tak poločas skončil bez branek.
             Začátek druhé půle vyšel lépe nám a my měli možnost zahrávat dva rohy ,které zahrával Vorlický, na první si naskočil Pernica a na druhý Blažek,ale brankář hostů byl na místě.Hosté také zahrávali dva rohy ,ale také bez gólového efektu.V minutě 55 Kučera poslal do šance Vorlického,jeho střelu brankář vyrazil  a s následnou dorážkou Kučery si poradil rovněž.Hosté vyslali nebezpečnou střelu v minutě 58,ale Kyzlink byl na místě.Ve dvou dobrých šancí se objevil Pernica ,ale bohužel se mu je nepodařilo proměnit.V minutě 75.jsme udělali po rohu závar v pokutovém území hostů,ale chyběl nám důraz.Běžela minuta 83 a hosté měli opět velkou šanci ,ale Kyzlink ji skvělým zákrokem zlikvidoval.Inkasovat jsme mohli v minutě 87 ,ale po sérii střel se té  poslední postavil tělem Blažek a zabránil míči v cestě do branky.Už se zdálo ,že utkání dospěje do bezbrankového konce,když jme měli možnost v minutě 89 zahrávat roh ,míč si postavil Vorlický a na odražený míč si naběhl Maška a nechytatelnou střelou poslal míč pod břevno 1:0.Utkání bylo velmi vyrovnané,ale přesto se nám ho podařilo dotáhnout do vítězného konce.   
SESTAVA: Kyzlink Jakub - Korytář Jan,Blažek Ondřej,Maška Josef,Urbánek Marek - Eliáš Lumír,Kučera Martin,Duchovný Robin,Gross Miroslav - Vorlický Jiří,Pernica Marek.
STŘÍDÁNÍ:46.minuta Štrajt Petr za Marka Urbánka
                 68.minuta Fiala Jiří za Robina Duchovného
                 90.minuta Kopřiva František za Jiřího Vorlického
PŘIPRAVENI: Vašíček Luboš,Urbánek Jiří.