VILÉMOVICE - LIPŮVKA 1:1 (1:0)

12.11.2011 00:00

SESTAVA S OHODNOCENÍM VÝKONU:

Kopriva 5 -Vašícek 5 Slavícek 5 Kvasnovský 6 Školar 5-Kucera M. 5 Sedlarík 5 Stupka 5 Mikšovský 5 -Eliáš 5 Fiala Jan  5

Strídali: Šebela - Sedlarík, Kucera O. – Eliáš

GÓLY: Kucera

NAJLEPŠÍ HRÁCI: Kucera M., Kvasnovský

HODNOCENÍ ZÁPASU TRÉNEREM:

Lipuvka jako souper nás nejvíce proverila. Utkání melo na soutež velké nasazení. Souboj strídal souboj a bylo videt, že narazila proti sobe mužstva z popredí tabulky. My jsme zacali velice dobre. Soupere jsme prehrávali jak fotbalovostí, tak i nasazením. Ten se spoléhal na rychlé kontry, které naše obrana vcelku bez problému likvidovala. Vrcholem našeho snažení byla vstrelená branka po pekné akci z levé strany a neméne pekné strele Kucery.

Zacátek druhého polocasu ješte vyznel pro nás. Postupne nám zacali docházet síly a také koncentrace na utkání již nebyla taková. Zacali jsme hrát nedisciplinovane. Hledali jsme chyby u rozhodcích, soupere. V techto sekcích utkání souper byl lepší a po naší špatné reakci na odpískání faulu jsme dostali branku. Ta nás trochu postavila na nohy. Souper i my jsme meli nekolik šancí rozhodnout utkání. Myslím, že nám uprel jasný pokutový kop na Honzu Fialu. Z celého utkání me vychází, že i když jsme o trochu více drželi míc pod kontrolou je remíza spravedlivá.