VILÉMOVICE - KUNŠTÁT B 5:2 (2:1)

23.10.2014 21:07

V neděli 19.10. nás čekal na domácím hřišti tým Kunštátu " B".Zápasy z rezervními týmy bývají vždy nevyzpytatelné a tak bylo pro nás těžké očekávat v jaké sestavě a z jak kvalitním mužstvem hosté přijedou.
Začátek utkání byli aktivnější hosté a vytvořili si několik dobrých příležitostí a zejména jejich rohové kopy byli velmi nebezpečné a těžko jsme je bránili.V minutě 13 si vytvořili hosté prostor před naším pokutovým a jejich záložník tvrdě vypálil ,ale Urbánek byl na místě a střelu vyrazil.My jsme se k první akci dostali až v minutě 18 ,ale centr Vorlického st poslal Pernica hlavou nad.V minutě 22.jsme udělali drobnou chybu ve středu hřiště a hosté nás za ni potrestali tvrdou a hlavně přesnou střelou k tyči a šli zaslouženě do vedení 0:1.Po úvodním gólu se hra postupně vyrovnávala.V minutě 28 přihrál Vašák do běhu Eliášovi a jeho střílený centr usměrnil do branky Pernica a srovnal na 1:1.Dokonalý obrat v utkání se nám povedl v minutě 38,když míč potáhl Vorlický ml předal Vorlickému st ,který zpětnou přihrávkou našel Eliáše a ten nás pohotovou střelou pod břevno poslal do vedení 2:1. Do konce poločasu jsme si vytvořili ještě tři dobré příležitosti,ale bohužel jsme je neproměnili.
Druhý poločas jsme začali aktivně a než se hosté rozkoukali uvolnil se v minutě 52 u pravé strany hřiště Vorlický st obešel obránce a střelou k tyči zvýšil na 3:1.V minutě 54 vypálil tvrdě Vašák ,jeho střelu brankář vyrazil míč se dostal k Eliášovi,který obešel ležícího brankáře navýšil náš náskok už na 4:1.Od těchto chvil se hra odehrávala spíše ve středu hřiště a šancí si obě mužstva moc nevytvořila.Více akcí stojících za zmínku se odehrávala v poslední čtvrthodince.V minutě 79.pohotově vystřelil Pernica ,ale Eliášovu dorážku brankář hostí vyrazil.Běžela 85 minuta a hosté po naší chybě snížili na 4:2.Minutu před koncem se protáhl do pokutového území Vorlický st, naservíroval přesnou přihrávku Pernicovi ,který trefil z blízka jen tyčku.Konečnou podobu výsledku dal parádní střelou z přímého kopu Vorlický st a upravil tak na 5:2 a my si připsali důležité vítězství.
SESTAVA:Urbánek Jiří - Stupka Jakub,Vašíček Luboš "K" ,Korytář Jan,Urbánek Marek -Eliáš Lumír,Vašák Miloš,Maroši Jan,Vorlický Jiří ml - Vorlický Jiří st,Pernica Marek.
STŘÍDÁNÍ:55.minuta Kučera Martin za Jakuba Stupku
               59. minuta Urbánek Filip za Marka Urbánka
               65.minuta Kašpárek Micha za Jana Korytáře
ŽK: 75.minuta Kašpárek Michal (faul).