VILÉMOVICE - KŘENOVICE 5:2 (3:1)

17.10.2017 21:57
  V neděli 15.10.jsme na hody přivítali tým Křenovic ,se kterým jsme se ještě v soutěžním utkání nepotkali a tak jsme chtěli začít vítězně.
             Úvod zápasu vyšel lépe hostům a již ve druhé minutě se po našem zaváhání v pokutovém území dostal k míči Doležal a uklidil ho přesně k tyči 0:1.  V minutě 5 se rozběhl hostující kapitán Rozkopal a jeho bomba z hranice pokutového území orazítkovala břevno naší branky.My jsme odpověděli střelami Poluse a Jarůška,ale bohužel šli mimo branku.Běžela minuta 15. a dlouhý nákop Kasálka si zpracoval Jarůšek ,udělal s míčem otočku , napálil jej  k pravé tyči hostující branky  a srovnal na 1:1.O minutu později si Kašpárek narazil míč s Jarůškem a krásnou  střelou pod břevno otočil skóre v náš prospěch 2:1.Běžela minuta 20 a Kasálek dlouhým pasem vyslal do úniku Poluse,který nacentroval před branku ,kam si naběhl Švihálek a hlavou překonal brankáře hostů po třetí 3:1.V další průběhu první půle se ještě v dobré šanci objevil Jarůšek,ale neuspěl .Ke konci první půle se ještě ocitl v dobré příležitosti hostující Kübl,ale Kyzlink ho parádním zákrokem vychytal.Do kabin se tedy šlo za pro nás velmi příznivého stavu.
                     Druhá půle začala opět lépe hostům , v minutě 49 se parádně opřel do míče Světelský ,který vymetl levý horní roh naší branky  a snížil na 3:2.Stínem utkání byla zranění na obou stranách u nás musel odstoupit Pernica ,který utrpěl při jednom ze soubojů tržnou ránu v obličeji a na straně hostů opustil hrací plochu na nosítkách Ondruška ,kvůli zranění kolene.Doufejme ,že budou oba brzy v pořádku.Běžela minuta 68 a hostující Klimek zastavil Švihálka v pokutovém území v rozporu z pravidly ,nasledovala penalta ,kterou bezpečně proměnil Polus a navýšil náš náskok na 4:2.Hosté odpověděli znovu parádní střelou Světelského ,ale Kyzlink byl na místě.V další dobré šanci se  objevil Jarůšek,ale ani tentokrát neuspěl.V minutě 79.se uvolnil na pravé straně hřiště Polus ,který poslal lahůdkovou přihrávku Švihálkovi a ten pečetil výsledek zápasu na konečných 5:2.Běžela minuta 86 a dlouhý míč Azbayara  skončil k naší smůle na tyči hostující branky.Závěr zápasu jsme si již pohlídali a zaslouženě vyhráli.
 
 
SESTAVA:Kyzlink Jakub - Kučera Martin,Kasálek Martin,Pernica Marek "K",Duchovný Robin-  Polus Jiří,Opletal Petr,Randula Radek,Kašpárek Michal - Švihálek Martin,Jarůšek Tomáš.
 
 
 
STŘÍDÁNÍ:56.minuta  Azbayar Azzaya za Marka Pernicu
                   82.minuta Urbánek Filip za Michala Kašpárka
                   89.minuta Široký Branislav za Jiřího Poluse.