VILÉMOVICE - KOŘENEC 5:2 (1:1)

11.11.2014 18:21

Poslední podzimní zápas v sobotu 8.11.,který byl vlastně předehrávkou prvního jarního kola jsme přivítali na našem hřišti mužstvo Kořence a i když postavení v tabulce favorizovalo nás, tak jsme očekávali těžké utkání.
Zápas začal a na velmi těžkém terénu jsme v úvodu moc fotbalové krásy neviděli.Až po čtvrthodince se obě mužstva obeznámila s terénem a přišli i nebezpečné akce před oběma brankami. Z hostů nás asi nejvíce zlobil zkušený Meluzín,který táhl většinu nebezpečných akcí soupeře.Hosté zlobili také svou tradiční zbraní standardními situacemi.V naší první nebezpečné situaci se objevil až v minutě 22.po Vorlického přiklepnutí Pernica ,ale nedal.Běžela minuta 28 a Pernica po dobré akci trefil tyč.V nebezpečné akci se objevili také hosté a však Urbánek byl na místě.V minutě 30 pálil Vorlický ,brankář míč vyrazil a zlikvidoval i dorážku Pernici.Běžela minuta 34.zkušený Meluzín vystihl chybu v naší rozehrávce a prostřelil Urbánka 0:1.Naši hráči se ale nevzdávali a chtěli nepříznivý vývoj zvrátit.V minutě 36 Kašpárek našel přesnou přihrávkou Eliáše,ten však dal nad.O několik minut později Kašpárek znovu krásně přihrával ,ale ani Vorlický neuspěl.V samotém závěru první půle zahrával roh Maroši ,míč propadl až k Eliášovi ,který z blízka prostřelil hostujícího brankáře a srovnal na 1:1.
Úvod druhé půle nám vyšel parádně a již v minutě 46.měl možnost zahrávat přímý kop Maroši a krásnou střelou přes zeď zajistil našim barvám vedení 2:1.V minutě 51 Talafa předal Vorlickému ,ten vystřelil brankář míč vyrazil přímo před rozběhnutého Pernicu ,který míč dorazil do branky 3:1.Hosté se ,ale nevzdávali a v minutě 57.Byl v našem pokutovém území faulován Meluzín a hlavní rozhodčí nařídil penaltu ,hostující Novotný ji poslal do tyče a naslednou dorážku bravurně zneškodnil skvělým zákrokem Urbánek.Co se hostům nepovedlo z pokutového kopu ,to po rychlém protiútoku dokázali o dvě minuty později a po perfektní akci snížili na 3:2.V minutě 71 mohl skóre změnit z přímého kopu Vorlický,ale neuspěl.Běžela Minuta 76. a Vorlický se prosmýkl do pokutového území a přesně našel Pernicu,který nezaváhal a zvýšil na 4:2.V minutě 87.se vydal na výlet Korytář,obešel tři protihráče a přesně našel nabíhajícího Eliáše,který přesnou dorážkou stanovil konečnou podobu výsledku 5:2. a tak jsme se z fotbalovým podzimem rozloučil důležitým vítězstvím.
SESTAVA:Urbánek Jiří- Stupka Jakub,Vašíček Luboš "K",Korytář Jan,Talafa Radomír-Eliáš Lumír,Maroši Jan,Kučera Martin,Kašpárek Michal-Pernica Marek,Vorlický Jiří.
STŘÍDÁNÍ:77. minuta Urbánek Filip za Radomíra Talafu.
               89.minuta Vávra Petr za Jana Korytáře
ŽK : 39.minuta Korytář Jan (faul)
       57.minuta Kučera Martin (faul).