VILÉMOVICE - KOHOUTOVICE 0:1 (0:1)

30.07.2016 19:56

 Ve středu 27.7. jsme na domácím hřišti vstoupili do dalšího ročníku krajských soutěží a to pohárovým utkáním s Tatranem  Kohoutovice

            Zápas začal na mokrém terénu vzájemným oťukáváním a hra se i v dalších minutách odehrávala ve středu hřiště. První se dostali do šance hosté Urbánek ,ale byl na místě .V minutě 21.  po rohu hlavičkoval těsně nad  Opletal.O minutu později  vystřelil  nebezpečně Štrajt,ale brankář byl na místě.Běžela minuta 30 a hosté rozehráli rychlou akci na levé straně hřiště na jejímž konci byl hostující Božek a míč doklepl do naší branky 0 :1.My jsme se snažili o vyrovnání ,ale střela Kučery šla těsně mimo.V samotném závěru první půle se opřel do míče Opletal ,ale hostující brankář jeho parádní střelu vyrazil na roh.Poločas tedy vyšel výsledkově pro hosty.
               Ve druhé půli jsme snažili zvrátit nepříznivý stav.V minutě 52 Štrajt zahrával roh ,ale Maškova dorážka orazítkovala pouze tyč.Druhou naší velkou příležitostí byla v minutě 70 střela Štrajta,kterou hostující brankář vytěsnil na roh.Hosté měli možnost navýšit náskok o chvíli později ,ale  brankář Urbánek jim skvělým zákrokem šanci zmařil.V závěru zápasu si hosté již vzít vítězství nenechali a tak celkem vyrovnané utkání skončilo lépe pro ně.
SESTAVA : Urbánek Jiří - Kučera Martin,Maška Josef "K",Kasálek Martin,Urbánek Marek - Mareček Lukáš , Štrajt Petr,Opletal Petr,Eliáš Lumír- Pernica Marek,Kašpárek Michal.
STŘÍDÁNÍ:46.minuta Kyzlink Jakub  za Marka Urbánka.
ŽK: 75.minuta Opletal Petr (protesty)