VILÉMOVICE - KNÍNICE 1:0 (1:0)

06.11.2011 00:00

SESTAVA S OHODNOCENÍM VÝKONU:

Kopriva 6- Vašícek 5 Slavícek 5 Kvasnovský 6 Fiala -I 5Kucera M. 5 Šebela 5 Stupka 5 Mikšovský 5- Eliáš 5 Školar 5

Strídali: Sedlarík – Stupka, Kucera O. – Eliáš, Skalický - Školar

GÓLY: Mikšovský

NAJLEPŠÍ HRÁCI: Kopriva, Kvasnovský

HODNOCENÍ ZÁPASU TRÉNEREM:

Nastoupili jsme v základním herním rozestavení (4 – 4 – 2). Souper prijel s taktikou zabezpecené obrany se snahou neinkasovat a z rychlých protiútoku ohrozit naši branku. Ze zacátku utkání jsme meli více ze hry a souper jen težce vycházel z obranné ulity. Bohužel nevypracovali jsme si moc brankových príležitostí a od 25.minuty souper vyrovnal hru a jejich klícový hráci do ofensivy nás zacali zlobit. Naštestí se slabší desetiminutovkou jsme se vyporádali a do kabiny jsme šli po individuální akci Mikšovského s jednobrankovým náskokem. Druhá polovina utkání z naší strany byla jen o bránení výsledku. Na jednu stranu jsem rád, že jsme udrželi nulu na konte, ale již me tam chybel zápal a vetší dravost našich ofenzivních hrácu. Utápeli jsme se zbytecne v