VILÉMOVICE - JEDOVNICE 4:0 (3:0)

13.06.2017 22:12
Poslední domácí utkání v neděli 11.6. jsme hostili v derby utkání Jedovnice,které se nám zatím v krajských soutěžích porazit nepodařilo.
              Úvod zápasu byl vyrovnaný a obě mužstva si prověřovala svoje možnosti.První jsme ale udeřili my a to v minutě 14 kdy Opletal vyslal do úniku Švihálka ,který vybíhajícího brankáře hostů přehodil a poslal nás do vedení 1:0.O dvě minuty později Zmeko přesnou přihrávkou našel Švihálka ,který ač tísněn znovu překonal jedovnického gólmana   2:0.Hosté odpověděli nebezpečnou hlavičkou ,naštěstí šla nad.Běžela minuta 31 .a k odraženému míči na hranici pokutového území se dostal Švihálek a přesnou střelou k tyči navýšil náš náskok na 3 :0 a tím zkompletoval svůj hattrick,který stihl za sedmnáct minut.O pět  minuty později byl po druhé žluté kartě  vyloučen hráč hostů Martin Tajnai a museli dohrávat o deseti.To hosty zlomilo a od těchto okamžiků jsme jasně převzali otěže utkání.Pěknou střelu vyslal na branku hostů Kučera mířila však těsně nad.Poločas tedy skončil naším slibným náskokem.
                    Druhý poločas jsme zahájili pěknou akcí,kdy Gross přetáhl míč na pravou stranu na Duchovného,který z první nacentroval před branku,ale hlavičku Azbayara brankář hostů vyrazil.V minutě 56.se dostal ke střele Gross,jeho střelu brankář vyrazil,ale odražený míč dopravil do sítě Zmeko a dal už na 4:0.Naši hráči byli při chuti a dál si vytvářeli šance .Dornay se prokličkoval až před brankáře ,ten byl ovšem na místě a střelu kryl.O chvíli později se podobnou akcí prezentoval Azbayar,ale také nevyzrál na hostujícího brankáře.V minutě 84 měl dvě dobré šance Gross ,v té první zblízka napálil míč do břevna a tu druhou mu zmařil výborným zákrokem brankář.V samotném závěru ještě  střelou z dálky orazítkoval břevno  Opletal , ale i tak se nám podařilo Jedovnice porazit.   
SESTAVA: Urbánek Jiří - Duchovný Robin,Blažek Ondřej,Maška Josef"K",Dornay Jan - Kučera Martin,Opletal Petr,Randula Radek,Azbayar Azzaya - Švihálek Martin,Zmeko Ondřej.
STŘÍDÁNÍ:46.minuta Kyzlink Jakub za Jiřího Urbánka
                    46.minuta Gross Miroslav za Martina Švihálka 
                    56.minuta  Kasálek Martin za Robina Duchovného
ŽK:69.minuta Randula Radek (faul)
      72.minuta Azbayar Azzaya(faul)