VILÉMOVICE - JEDOVNICE 2:2 (0:1)

16.05.2018 02:12
 V neděli 13.5. jsme na našem hřišti přivítali v derby utkání tým Jedovnic , chtěli jsme napravit nepříznivý dojem z předchozího zápasu a doma vyhrát.
                                      Utkání začalo lépe pro hosty ,kteří měli možnost zahrávat přímý kop,ale Široký pohotovým zákrokem míč vytěsnil mimo tyče.Pozornost hostujícího brankáře vyzkoušel  v minutě 15.Opletal,ale střela postrádala patřičnou razanci i přesnost. O chvíli později tu byli znovu hosté a jejich nebezpečnou akci z pravé strany naštěstí Gryc nezakončil.V minutě 20.byl na hraně pokutového území faulován Křižák,míč si postavil Švihálek,ale  z přímého kopu napálil míč pouze do zdi.Po dobré kombinační akci ,střílel těsně vedle Martin Kučera.Hosté odpověděli nepříjemnou střelou ,ale Široký byl na místě.Běžela minuta 27.hosté dlouhým nákopem našli rozběhnutého Martina Tajnaie,který si obhodil brankáře a pohodlně skóroval  0:1.My jsme mohli vyrovnat po akci Švihálka ,který se prokličkoval až do pokutového území ,jeho střelu brankář vyrazil , k míči se dostal Azbayar,ale jeho dorážku vykopli obránci hostů do bezpečí.První půle tak skončila jednobrankovým náskokem hostů.
                    Druhá půle začala velkou šancí hostů ,ale jejich střela šla vysoko nad.V minutě 50 jsme hosty zastavili v pokutovém území v rozporu z pravidly a byla z toho penalta,kterou naštěstí pro nás neproměnili.Co se jim nepovedlo v minutě 50 to se  povedlo v minutě 65 ,kdy po rychlé akci  na levé straně doklepl míč do naší branky Gryc 0:2.Po obdrženém gólu jsme se snažili o zmírnění stavu ,ale hra se nám nedařila tak jak  jsme si představovali  a tak šancí jsme si moc nevytvořili .Za zmínku stojí střela Kasálka ,kterou brankář hostů vyrazil.Když už to vypadalo ,že odejdeme poraženi tak v minutě 86. si Švihálek  udělal prostor  a střelou k tyči snížil na 1:2.Běžela minuta 89.Kasálek se prosmýkl do pokutového území ,ke střele se sice nedostal,ale vše dokončil pohotovou a hlavně přesnou střelou Kašpárek a srovnal na 2:2. Zápas ,který se pro nás nevyvíjel vůbec dobře, nakonec skončil pro nás štastnou remízou.       
    SESTAVA:  Široký Branislav - Pernica Marek,Kasálek Martin,Maška Josef "K",Duchovný Robin - Kučera Martin,Opletal Petr,Randula Radek,Azbayar Azzaya - Švihálek Martin,Křižák Libor.
    STŘÍDÁNÍ: 57.minuta Kučera Lukáš za Libora Křižáka
                     72.minuta Vašíček Luboš za Josefa Mašku 
                     87.minuta Kašpárek Michal za Azzaye Azbayara
    ŽK:30.minuta Pernica Marek (faul)
                         V neděli 13.5. jsme na našem hřišti přivítali v derby utkání tým Jedovnic , chtěli jsme napravit nepříznivý dojem z předchozího zápasu a doma vyhrát.
                                      Utkání začalo lépe pro hosty ,kteří měli možnost zahrávat přímý kop,ale Široký pohotovým zákrokem míč vytěsnil mimo tyče.Pozornost hostujícího brankáře vyzkoušel  v minutě 15.Opletal,ale střela postrádala patřičnou razanci i přesnost. O chvíli později tu byli znovu hosté a jejich nebezpečnou akci z pravé strany naštěstí Gryc nezakončil.V minutě 20.byl na hraně pokutového území faulován Křižák,míč si postavil Švihálek,ale  z přímého kopu napálil míč pouze do zdi.Po dobré kombinační akci ,střílel těsně vedle Martin Kučera.Hosté odpověděli nepříjemnou střelou ,ale Široký byl na místě.Běžela minuta 27.hosté dlouhým nákopem našli rozběhnutého Martina Tajnaie,který si obhodil brankáře a pohodlně skóroval  0:1.My jsme mohli vyrovnat po akci Švihálka ,který se prokličkoval až do pokutového území ,jeho střelu brankář vyrazil , k míči se dostal Azbayar,ale jeho dorážku vykopli obránci hostů do bezpečí.První půle tak skončila jednobrankovým náskokem hostů.
                    Druhá půle začala velkou šancí hostů ,ale jejich střela šla vysoko nad.V minutě 50 jsme hosty zastavili v pokutovém území v rozporu z pravidly a byla z toho penalta,kterou naštěstí pro nás neproměnili.Co se jim nepovedlo v minutě 50 to se  povedlo v minutě 65 ,kdy po rychlé akci  na levé straně doklepl míč do naší branky Gryc 0:2.Po obdrženém gólu jsme se snažili o zmírnění stavu ,ale hra se nám nedařila tak jak  jsme si představovali  a tak šancí jsme si moc nevytvořili .Za zmínku stojí střela Kasálka ,kterou brankář hostů vyrazil.Když už to vypadalo ,že odejdeme poraženi tak v minutě 86. si Švihálek  udělal prostor  a střelou k tyči snížil na 1:2.Běžela minuta 89.Kasálek se prosmýkl do pokutového území ,ke střele se sice nedostal,ale vše dokončil pohotovou a hlavně přesnou střelou Kašpárek a srovnal na 2:2. Zápas ,který se pro nás nevyvíjel vůbec dobře, nakonec skončil pro nás štastnou remízou.       
    
 
 
SESTAVA:  Široký Branislav - Pernica Marek,Kasálek Martin,Maška Josef "K",Duchovný Robin - Kučera Martin,Opletal Petr,Randula Radek,Azbayar Azzaya - Švihálek Martin,Křižák Libor.
 
 
STŘÍDÁNÍ: 57.minuta Kučera Lukáš za Libora Křižáka
                     72.minuta Vašíček Luboš za Josefa Mašku 
                     87.minuta Kašpárek Michal za Azzaye Azbayara
 
 
         ŽK:30.minuta Pernica Marek (faul)