VILÉMOVICE - FK BLANSKO B 0:1 (0:1)

31.07.2012 05:30

     První přípravný zápas před novou sezonou, jsme hostili nováčka I. B třídy - FK Blansko "B". Poněvadž čas dovolených , trenér využil i hráče širšího kádru a myslím, že to bylo dobré utkání se silným soupeřem, který vyznává taktéž kombinační hru s častou střelbou. Naši hráči se soupeře nezalekli a bojovným výkonem se snažili soupeři být nepříjemným protivníkem. A protože to byl první zápas v sezoně hráčům chyběla přesnost v přihrávkách i v zakončení. Nedobře jsme také obsazovali hráče při standartních situacích, což se nám stalo osudným při rohovém kopu , kdy zcela osamocený hostující obránce trefil hlavou přesně k tyči. Ve druhé půli se již projevila kvalita soupeře, kdy měl řadu brankových příležitostí, které nevyužil zejména zbrklostí v koncovce, nebo je zneškodnil brankář Urbánek. A mohli jsme také vyrovnat, kdy parádní střela M.Mikšovského skončila na břevně. Zápas přinesl řadu situací které potěšily ,ale i ty, ze kterých se musíme poučit.

      V zápase se poprvé představila posila z Ostrova, Míra Gross a svým výkonem potvrdil, že bude velkou posilou do ofenzívy. V současné době ještě velice intenzivně jednáme o dalším hráči a to do středu pole.O výsledku jednání Vás budeme určitě informovat.