VILÉMOVICE - ČERNÁ HORA 3:0 (0:0)

17.04.2017 09:13
 Na velikonoční neděli 16.4.jsme hostili v dalším důležitém záchranářském boji tým Černé Hory a očekávali velmi těžký zápas.
                 Úvod zápasu byl z obou stran velmi opatrný,avšak v první vážnější šanci jsme se ocitli my ,střela Opletala ale postrádala razanci i přesnost.V minutě 14 mířil Kasálek z přímého kopu nad. Běžela minuta 17 a ke slovu se dostali hosté,naštěstí Mazal mířil těsně mimo.V další šanci o chvíli později zabránil Mazalovi skvělým obraným zákrokem kapitán Maška.V minutě 30 Opletal centroval z levé strany hřiště ,ale hlavičku Pernici bez problémů zlikvidoval domácí brankář.Konec první půle se odehrával spíše ve středu hřiště a tak se do kabin šlo za bezbrankového stavu.
                Začátek druhé půle se také nesl v opatrném duchu,jakoby nikdo nechtěl odkrýt karty jako první.Běžela minuta 56 a Kučera rozehrál aut na rozběhnutého Grosse ,ten se zbavil obránců a přesnou přihrávkou našel Opletala ,který míč pohotově uklidil do branky 1:0.O chvíli později mohli srovnat hosté ovšem Urbánek,byl na místě a šanci zlikvidoval.V minutě 64 pálil těsně mimo Randula.v další šanci se po centru Grosse ocitl Pernica ,ale zastavil jej praporek rozhodčího.V minutě 73 rozehrál přímý kop Kasálek na Dornaye ,jeho střela způsobila v pokutovém území hostů pořádný zmatek k míči se nakonec dostal Kučera a tvrdou střelou zvýšil náš náskok na 2:0.Běžela minuta 84 a Kasálek rozehrál rohový kop ,na který si naběhl Maška a pohotově zakončil a zvýšil na 3:0.Konec zápasu jsme si již pohlídali a zaslouženě vyhráli.   
SESTAVA: Urbánek Jiří - Duchovný Robin,Maška Josef "K",Kasálek Martin,Dornay Jan - Blažek Ondřej,Opletal Petr,Randula Radek,Kučera Martin - Gross Miroslav,Pernica Marek.
STŘÍDÁNÍ:57.minuta Zmeko Ondřej za Ondřeje Blažka 
                  77.minuta Mareček Lukáš za Martina Kučeru
                  83.minuta Korytář Jan za Marka Pernicu
                  86.minuta Vašíček Luboš za Miroslava Grosse
ŽK: 55.minuta Kučera Martin (faul).