VILÉMOVICE - ČERNÁ HORA 0:2 (0:1)

10.05.2014 12:29

Státní svátek byl dalším dne kdy pokračovali souboje v okresním přeboru a my hostili lídra tabulky Černou Horu a chtěli jsme doma potvrdit body z Olešnice.
Zápas začal vzájemným oťukáváním ,ale byli to hosté ,kteří se osmělili jako první a vytvořili si několik náznaků šancí a hledali otevřená vrátka v naší obraně.Hosté se ukazovali jako pohyblivější důraznější a kompaktnější tým a my jen těžko zvedali hlavu na to abychom si vytvořili nějakou akci k ohrožení hostujícího brankáře.Za zmínku stojí snad jen akce z minuty 20 kdy Pernica hlavou tečoval Marošiho přímý kop,ale do náruče brankáře.O důsledný atak hostujících hráčů se postaral P.Mikšovský ,který gólmanovi vypíchl míč ,ale jeho centr nenalezl adresáta. Hosté ještě dovolil Pernicovi ,aby pronikl do pokutového území,ale jeho přihrávkou nastřelil pouze obránce .Minuta 29 a byli to opět hosté ,kterým nepovolil skórovat skvělým zákrokem brankář Urbánek.V minutě 30 jsme měli možnost zahrávat přímý kop ,ale Maroši trefil pouze zeď.Klíčový okamžik první půle se odehrál v minutě 35.Korytář zastavil ve vápně unikajícího útočníka hostů v rozporu z pravidly a z nařízené penalty se hosté ujali vedení 0:1.Konec poločasu se odehrál zcela v režii hostů ,kteří roztočili kolotoč šancí a z jedné dokonce orazítkovali parádní střelou tyč.Do kabin se tedy šlo za pro nás nepříznivého stavu.
Druhá půle začala znovu náporem hostů a my jsme si připadali ne jako na kolotoči ,ale spíše na horské dráze a jen s vypětím všech sil se bránili drtivému tlaku hostů. Hosté promeškali možnost k zakončení z minuty 55. kdy se míč kutálel před naší opuštěnou bránou ,ale hostující hráč nečekal ,že míč projde a sprint již vypustil .Nasledovali další střely a akce hosté celkem třikrát orazítkovali tyč naší branky a jednou břevno a z opuštěné branky míč vyhlavičkoval Eliáš a o pár chvil později ještě odvrátil pohromu ,když vykopl míč z branky podruhé.Několikrát akci hostů zastavil super zákrokem Urbánek.My jsme kontrovali snad jen dvěma střelami z dálky a přímým kopem Fialy,ale jinak jsme se neprosadili a hosté nás zcela přehráli a zaslouženě pečetili své vítězství gólem minutu před koncem ,když hostující útočník doklepl míč do prázdné branky na 0:2.Soupeř byl lepší a zvítězil zaslouženě.
SESTAVA:Urbánek Jiří-Eliáš Lumír ,Vašíček Luboš "K" ,Korytář Jan,Urbánek Marek-Skalický Stanislav,Kučera Martin, Maroši Jan,Mikšovský Michal,-Mikšovský Petr.Pernica Marek.
STŘÍDÁNÍ:46.minuta Fiala Jiří za Michala Mikšovského
               46.minuta Stupka Jakub za Stanislava Skalického
               72.minuta Vašíček Petr za Petra Mikšovského
PŘIPRAVENI: Vorlický Jiří,Vávra Petr,Němec Kamil
ŽK: 41.minuta Mikšovský Petr (faul).