VILÉMOVICE - BOŘITOV B 2:1 (1:1)

22.10.2011 00:00

SESTAVA S OHODNOCENÍM VÝKONU:

Urbánek 5 Vašícek 6 Kvasnovský 6 Fiala I 5 Kucera M. 5 Šebela 5 Stupka 5 Mikšovský 5 Zouhar 5 Sedlarík 5 Školar 5

Strídali: Kucera O. – Zouhar, Eliáš – Sedlarík, Standa - Stupka

GÓLY: Stupka, Mikšovský 

HODNOCENÍ ZÁPASU TRÉNEREM:

V prumerném utkání, kdy souper si prijel pro debakl jsme nebyli mužstvem, který chce soupere rozstrílet. Od zacátku utkání to z naší strany byl profesorský výkon. Hráli jsme bez pohybu, každý hrác chtel udelat milion doteku s mícem a to souperi hodne nahrávalo. Zakopal se pred vlastní pokutové území a cekal na svoji šanci. My jsme branku soupere dobívali postupným útekem, ale k výše uvedených aspektu se pridala i nepresnost v prihrávkách. Naši klícoví hráci do ofenzivy (Kucera, Školar, Mikšovský) nebyli vubec aktivní. Souper nás proto z jednoho protiútoku potrestal, když neduslednost v pokutovém území (Šebela-jednoduché obejití) potrestal následnou brankou. Naštestí do krestávky jsme peknou strelou vyrovnali. Po vyrovnávací brance jsme udelali zmenu v sestave. Posty si vymenili Vašícek s Kucerou (Luboš hodne vyvážel míce – volná strana,ale nebyl moc konstruktivní). Do druhé pule se zmenou v sestave, ale hlavne s daleko více nasazením jsme soupere utahali. Školar, Mikšovský, Šebela zacali více hrát pro družstvo. Po krásné ulicce od Vašícka Mikšovský vstrelil druhou – víteznou branku. Zacali jsme se dostávat do šancí (Školar – tyc, Kucera O. – samostatný nájezd) bohužel už jsme žádnou nepromenili. Souper ve druhé puli nepodnikl žádný nebezpecný útok a tak jsme zasloužene, ale nepresvedcive urvali tri duležité body.