VILÉMOVICE - BABICE NAD SVITAVOU 3:2 (1:1)

28.05.2018 22:23
     V neděli 27.5. jsme přívítali tým Babic,který se nám na domácí půdě porazit nepodařilo a tak jsme byli zvědaví jak to bude dnes.
                            V samotném úvodu utkání jsme sice měli první  šanci my ,ale Švihálek mířil mimo tyče.Hosté po té převzali iniciativu do svých rukou a byli nebezpečnějším týmem.Nám se hra nedařila tak jak jsme si představovali a tak jsme to zkoušeli ze standardních situací,ale ani to nevedlo ke kýženému efektu.Běžela minuta 17, hosté se znovu drali do šance a po našem nedůrazném odkopu se dostal k míči Hruška,který propálil vše co mu stálo v cestě 0:1.Svůj náskok mohli hosté  o chvíli později navýšit ,ale v dobré šanci mířili těsně mimo.V minutě 40 střílel v dobré pozici Kašpárek těsně  nad ,hosté měli podobnou příležitost o chvíli později ,ale i  střela Trávníčka šla  nad.Běžela minuta 46 , do střelecké příležitosti se dostal Švihálek, na jeho střelu k tyči si gólman hostů sice sáhl ,ale míč si cestu do branky přece našel 1:1.Do kabin se tak šlo za nerozhodného stavu.
                      Druhá půle začala přímým kopem hostů,ale  střela šla těsně  nad.Běžela minuta 58 hosté využili naši chybu v rozehrávce , do míče se parádně opřel hostující Kubeš a jeho nechytatelná  střela zapadla do šibenice naší branky 1:2.Hosté měli další šance a my jsme měli plné ruce práce z jejich bráněním ,při jedné z nich dokonce Pernica vykopl míč z prázdné branky.Naší první střelu na branku vyslal Martin Kučera až v minutě 68.Znovu tu ale byli hosté a jejich šance ,naštěstí se Široký nenechal překvapit.Otřepané klišé nedáš- dostaneš zafungovalo tentokrát v náš prospěch. V minutě 85.když po rohu a následném závaru dotlačil míč do branky Martin Kučera,který srovnal na 2:2.Běžela minuta 89  a dlouhý nákop Kasálka, tečoval do vlastní  branky hostující kapitán Ondráček a najednou bylo to 3:2  pro nás.V utkání jsme po pravdě nebyli lepším týmem,ale nakonec se nám přece jenom podařilo zvítězit.
SESTAVA : Široký Branislav - Vašíček Luboš "K",Kasálek Martin,Pernica Marek,Duchovný Robin - Kučera Martin,Randula Radek, Azbayar Azzaya,Kašpárek Michal - Švihálek Martin,Kučera Lukáš.
STŘÍDÁNÍ:68.minuta Lebiš Radek za Lukáše Kučeru
                  85.minuta Kvasnovský Petr za Azzaye Azbayara.
PŘIPRAVENI:Kyzlink Jakub,Vávra Petr