VAVŘINEC - VILÉMOVICE 3:5 (1:1)

16.10.2011 00:00

 

SESTAVA S OHODNOCENÍM VÝKONU:

Urbánek 4 Kvasnovský 5 Fiala Jiří 5 Vašícek 5Kucera M. 6 Šebela 6 Stupka 5 Mikšovský 8 Sedlarík 5 Fiala Jan  5 Školar 5

Strídali: Standa – Fiala II, Zouhar - Sedlarík 

 

GÓLY: Mikšovský 3, Školar 1, Zouhar 1

NAJLEPŠÍ HRÁCI: Mikšovský, Kucera, Šebela

 

HODNOCENÍ ZÁPASU TRÉNEREM: Souper, který v domácím prostredí ješte neprohrál se opírá hlavne o dobré výkony brankáre Musila a streleckou formu Prikryla. My jsme nastoupili v rozestavení 3-5-2 a od zacátku kontrolovali hru. Dobrou kombinací ve strední pasáži jsme souperi nepujcovali míc a snažili se prekonat obranu soupere. Naše akce vedli hlavne stredem pole, které bylo zahuštené a málo jsme využívali krídelních prostoru. Jelikož jsme naráželi na zhuštený stred obrany, tak naše zakoncení za pokutovém území bylo neúcinné. Pokud jsme si roztáhli stred obrany, tak jsme se dokázali kombinací dostat do pokutového území a tímto zpusobem jsme vstrelili první branku. Ješte jednou jsme se dostali do vyložené šance, ale hlavne Školar mel šanci využít. V prvním polocase jsme si vybrali špatnou desetiminutovku. Dostali jsme hloupou branku po špatné domluve mezi Školarem a Sedlaríkem, dále Vašícek špatne prihrával diagonálne a ve strední pasáži udelali i záložníci nekolik chyb.

Druhý polocas z naší strany zacal hruzostrašne. Fiala I namazal souperi, který naštestí špatne naložil ze situací. Potom naším nedurazem 25m pred brankou jsme dostali zbytecné dve branky, kde jsme udelali nekolik chyb (jednoduché uvolnení hráce pres Kvasnovského, Fiala I nezajistil unikajícího hráce, neduraz v pokutovém území, špatná rozehrávka, vyklizení strední cásti pole). Naštestí touha zvládnou utkání zvítezila. Souper odpadl a my chodili do unavené obrany. Branky jsme dali hlavne po individuálních akcích (Mikšovský, Školar).