SVITÁVKA B - VILÉMOVICE B 4:0 (0:0)

20.08.2013 17:29

V sobotu 17.8 nás čekal zápas ve Svitávce.

Očekávali jsme od druhého zápasu s Bořitovem B,ře se hra zlepší a také budem více sehraní. Bohužel se sestava poskládala od základu úplně jinak a museli jsme si zase zvykat na nové posty.

Od prvních minut bylo jasné, že hra bude vyrovnaná a rozhodne první gol. Do 30 minuty se na hřisti neděli žádné věžné situace. Po- té jsme kopali trestný kop (cca 30m) – kdy Voráč orazítkoval dřevno domácího mužstva. Posléze se dostal do velké příležitosti S.Skalický kdy šel sám na brankáře, ale bohužel tutovku neproměnil. Po přestávce se hrál stejný fotbal, ale když po chybě ve středu hřiště jsme dostali první gol. Za nedlouho jsme pomohli domácímu týmu a to vlastní brankou. Od 70 minuty se naše hra rozsypala jak domeček z karet a odešli jsme jak fyzicky tak psychicky.