START BRNO - VILÉMOVICE 7:2 (4:0)

11.09.2016 18:12

V sobotu 10.9. jsme odjížděli na hřiště aktuálního lídra tabulky  I.B  třídy  a  to  na hřiště Startu Brno ,který své soupeře přehrává útočnou  kopanou ,vyjádřenou i gólově.

                                 Zápas jsme na hřišti favorita utkání začali nebojácně a již v 5.minutě střílel nebezpečně Mareček,střela však mířila mimo.S přibývajícími minutami byla.ale už znát síla soupeře a v minutě 19.se domácí Kučera prokličkoval až do pokutového území,kde střelou podél Kyzlinka otevřel skóre utkání 1:0.My jsme odpověděli přímým kopem Dornaye ,se kterým si domácí brankář poradil.V minutě 30 sólo únik domácím zmařil skvělým zákrokem Kyzlink.Běžela minuta 32 a opět rychlík Kučera se dostal až před našeho brankáře a přízemní střelou zvýšil na 2:0.O dvě minuty později dostal trochu prostoru domácí Zedníček a krásnou střelou k tyči z 25.metrů  zvýšil už na 3:0.Běžela minuta 39 ,na pravé straně se uvolnil domácí Kučera ,jeho přihrávku doklepl do prázdné branky Zedníček a dal na 4:0.Poločas tedy  domácím vyšel parádně. 
                      V úvodu první půle zaskočil domácího brankáře střídající Michal Mikšovský který ho technickou střelou  přehodil  a snížil na 4:1.V minutě 51  vnikl do našeho pokutového území  domácí Čupr byl zastaven v rozporu z pravidly a z nařízené penalty zvýšil Caldaroni  na 5 :1.V zápětí čelil Kyzlink úspěšně šanci Kučery.Běžela minuta 59.  a po rychlé  akci domácích zvýšil Kristek na 6:1.V minutě 75 po další přesné  kombinační akci  domácího mužstva navýšil skóre  Zedníček na  7 :1. Běžela minuta 82. a přímý kop zahrával Švihálek a odražený míč hlavou dorazil Blažek a zmírnil skóre z našeho pohledu na 7:2.V samotném měli ještě šanci domácí, ale Kyzlink byl na místě.Domácí byli celý zápas lepším týmem,potvrdili roli favorita a zaslouženě vysoko  vyhráli. 
SESTAVA: Kyzlink Jakub - Štrajt Petr,Korytář Jan,Blažek Ondřej,Vašíček Luboš - Mareček Lukáš,Opletal Petr,Pernica Marek"K",            Dornay Jan - Švihálek Martin,Kašpárek Michal.
STŘÍDÁNÍ:46.minuta Mikšovský Michal za Jana Dornaye
                67.minuta Eliáš Lumír za Petra Štrajta
ŽK: 11. minuta Pernica Marek(protesty)
      41.minuta Korytář Jan (faul)
      62. minuta Mareček Lukáš (faul)