SOUSTŘEDĚNÍ MUTĚNICE 2020. (+ foto))

02.03.2020 14:34

Jako každý rok jsme i letos měli soustředění na jarní sezónu. Již potřetí jsme byli v Mutěnicích, kde máme perfektní zázení v Penzionu U Urbana, nedaleko hřiště s UT. V rámci soustředění jsme měli hrát dvě přátelská utkání, ale nakonec jsme odehráli pouze jedno, poněvadž mužstvo Šardic nám odřeklo utkání dvě hodiny před výkopem... bez komentáře. Druhé utkání jsme hráli proti Luhačovicím a zvítězili jsme 2:0. V pátek večer jsme navštívili Wellnes centrum v nedalekých Bořeticích v hotelu na Kraví Hoře. Celé soustředění proběhlo v krásné atmosféře a určitě splnilo to, co jsme od něho očekávali.

Před soustředěním jsme sehráli dvě přípravná utkání a to se Sokolem Rudice v kterém jsme zvítězili 9:1 a v druhém utkání jsme prohráli s vedoucím celkem 1.A. třídy FC Kunštát 2:3.

Fotogalerie: Soustředění Mutěnice 27.2.-1.3.2020