ŠOŠŮVKA - VILÉMOVICE 4:3 (0:1)

23.08.2012 07:29

 Na první utkání venku jsme zajížděli do Śošůvky,která v úvodním kole prohrála ve Vysočanech a tak před domácím publikem chtěla určitě vyhrát.My jsme také chtěli bodovat, přijeli jsme téměř kompletní až na Eliáše (pracovní povinosti) a dlouhodobě zraněného Petra Fleka.Navíc se uzdravil ostrostřelec Petr Mikšovský a podařilo se nám na půlroční hostování získat zkušeného Jířího Vorlického.
                      Utkání se začalo za velkého horka a jeho úvod patřil nám snažili jsme se kombinací dostat před domácí branku v tomto směru byl velmi aktivní zejména Vorlický,zdatně mu sekundovali zejména Gross a M.Mikšovský.V 5.minutě unikl Vorlický dal pod sebe a Martin Kučera nedosáhl.Ve 12.minutě hodil aut Marek Urbánek Vorlickému ten se prosmýkl mezi obránci vystřelil ale domácí hráči střelu zblokovali.Po této akci M.Mikšovský vysunul Grosse a jeho centr poslal Sedlařík mimo.Domácí nás ohrožovali zejména akcemi po levé straně hřiště naštěstí se nám je dařilo eliminovat.My jsme dál hráli aktivně.Opět Gross se krásně uvolnil na křídle dal M.Mikšovskému ten se protáhl kolem domácích hráčů a na jeho přihrávku nedosáhl Sedlařík. Krásně také vystřelil Mirek Gross.Ve 24 minutě Jirka Fiala našel Vorlického, ten se na pravém křídle krásně uvolnil, nacentroval do pokutového území, kde Honza Fiala pohotově a hlavně přesně vstřelil náš historicky první gól v okresním přeboru 0:1!Naši hráči nepolevovali v aktivitě a do konce poločasu jsme byli lepším mužstvem.Domácí po našem zaváhání ,ale mohli v závěru poločasu vyrovnat naštěstí střela domácích mířila vedle.
           Druhý poločas jsme nezačali dobře a už ve 47.minutě domácí přízemní střelou vyrovnali 1:1 a měli další šance.My jsme odpověděli dravým průnikem Vorlického,při kterém kdyby nebyl faulován mohl postupovat sám na domácího brankáře rozhodčí však domácímu hráči za tento zákrok udělil pouze žlutou kartu.V minutě 55. jsme udělali chybu na levé straně hřiště a tečovaná střela znamenala vedení šošůvských hráčů 2:1.Naši hráči,ale nesložili zbraně a pokoušeli se vyrovnat.Na Grossovu nahrávku ještě naši hráči nedosáhli.O chvíli později Vorlický vysunul Grosse při pokusu o kličku se odražený míč dostal k ke střídajícímu P.Mikšovskému a ten placírkou obstřelil brankáře 2:2.V minutě 71. převzal míč ve středu hřiště Vorlický našel rozběhnutého Grosse a ten přehodil gólmana 2:3!!Domácí se však také nevzdávali a pokoušeli se vyrovnat to se jim povedlo v 77 minutě po naší chybě skákavou střelou 3:3.Nastal boj kdo z koho v 80 minutě se probil do pokutového území M.MIkšovský a jeho střela šla těsně mimo.O dvě minuty později domácím zmařil 100%šanci náš brankář Jirka Urbánek.Utkání domácí rozhodli pro sebe v 86 minutě kdy po naší hrubce zcela osamocený domácí záložník a přesnou střelou rozhodl 4:3.Snažili jsme se ještě o vyrovnání ale to se už nepodařilo.

      SESTAVA: Urbánek Jiří-Stupka Jakub,Fiala Jiří "K",Vašíček Luboš.Urbánek Marek-Kučera Martin,Mikšovský Michal-Sedlařík Ondřej,Vorlický Jiří,Gross Miroslav-Fiala Jan

     STŘÍDÁNÍ: 56 .minuta Petr Mikšovský za Ondřeje Sedlaříka
                      72. minuta Michal Šebela za Martina Kučeru
     PŘIPRAVEN: Roman Zouhar
                    ŽK: 0