SOBĚŠICE - VILÉMOVICE 7:3 (4:1)

07.05.2018 19:49
 V sobotu 5.5. pokračovala 1.B třída dalším kolem a nás čekal těžký zápas v Soběšicích.Ze základní sestavy nám chyběli Jarůšek,Opletal a Randula, navíc někteří hráči nastoupili  se sebezapřením či čerstvě po zranění.
                          Utkání začalo pro nás jako ve zlém snu a již ve druhé minutě vrátil do naší branky odražený míč Hrázský 1:0.Běžela minuta 3.a místo na pravé straně hřiště si udělal Svoboda,který se probil do našeho pokutového území a obstřelil Kyzlinka 2:0.V minutě 6 jsme domácí zastavili v našem pokutovém území v rozporu z pravidly a z následné penalty  zvýšil  Caldaroni už na 3:0.Po tak těžkém KO jsme se jen  velmi těžce zvedali a naděje nám svitla v minutě 20.,když Kasálek přizemní střelou snížil na 3:1.V minutě 28 se po našem nedorozumění dostal k míči Svoboda obhodil si Kyzlinka a do prázdné branky dal na 4:1.Do konce první půle se gólový účet nezměnil a tak se do kabin šlo za pro nás velmi nepříznivého stavu.
                     Druhá půle začala opět lépe pro domácí a v minutě 49 znovu Svoboda střelou pod břevno navýšil už na 5:1.Nám se podařilo snížit v minutě 66,když se po rohu Švihálka  trefil hlavou Maška 5:2.Běžela minuta 73 a znovu Roh Švihálka ,který tentokrát Křižák tečoval hlavou do branky a snížil na 5:3.V těchto chvílích jsme si říkali,že zápas není ještě definitivně ztracen ,ale vše utnul v minutě 83.domácí Polus,který technickou střelou pojistil náskok domácích na 6:3.Poslední slovo měl v minutě 89 .Kočař a ten střelou k tyči  dal na konečných 7:3 pro domácí.Nám nezbývalo než na nepovedený zápas zapomenout a domácím pogratulovat k vítězství. 
                        
 
SESTAVA:Kyzlink Jakub - Vašíček Luboš,Pernica Marek,Maška Josef "K",Duchovný Robin - Azbayar Azzaya,Kasálek Martin,Kučera Martin,Kučera Lukáš - Křižák Libor,Švihálek Martin.
 
 
STŘÍDÁNÍ: 56.minuta Kašpárek Michal za Lukáše Kučera
                     66.minuta Široký Branislav za Marka Pernicu
                     76. minuta Mikšovský Petr za Azzaye Azbayara. 
 
 
     ŽK:10.minuta Pernica Marek (protesty)
            71.minuta Duchovný Robin (faul)