SOBĚŠICE - VILÉMOVICE 3:1 (2:0)

27.10.2015 21:19

V sobotu 24.10.jsme zajížděli k dalšímu utkání soutěže a to do Soběšic,které se pohybují v horních patrech tabulky,ale i přesto jsme nepřijeli prodat svoji kůži lacino.

        Úvod zápasu se nám povedl a hned v 1.minutě vyzkoušel Štrajt pozornost brankáře domácích.Běžela minuta 5.a Duchovný zahrával roh ,na míč si naskočil Pernica a jeho hlavičku i následnou dorážku brankář reflexivně vyrazil.Hned po této akci se dostal míč na pravou stranu hřiště kde se k míči dostal domácí Kasálek,který zpětnou přihrávkou našel nabíhajícího Střelce a ten tvrdou střelou k tyči otevřel skóre zápasu 1:0.Domácí měli vzápětí další příležitosti ,naštěstí neproměnili.V minutě 10 rozehrál chytře roh Kašpárek na nabíhajícího Korytáře,který prudkou střelou vyzkoušel pozornost domácího brankáře.O chvíli později se do dobré šance dostal po přihrávce Pernici Štrajt,mířil však do tyče.Běžela minuta 21. a domácí zahrávali přímý kop míč si postavil Kasálek a za pomoci zdi se míč dostal do naší branky 2:0.Domácí se dostávali do dalších příležitostí a my měli plné ruce i nohy práce s jejich bráněním.V minutě 35 se do dobré šance dostal Kašpárek mířil však k naší smůle do brankáře.V minutě 37 se dostal k parádní střele Štrajt,mířil však do tyče.V závěru první půle měli domácí ještě další šance,naštěstí je nevyužili.Poločas tedy skončil dvoubrankovým vedením pro domácí.
        Druhá půle začala znovu náporem domácích ,kteří byli nebezpečnější i do šancí se dostávali snadněji  a nejednou zasahoval skvělým zákrokem náš brankář Kyzlink.V minutě 65 domácí rozehráli rychlou akci po levé straně hřiště a míč  do prázdné branky uklidil domácí   Kozel 3:0.Běžela minuta 75 a Kočař hlavou orazítkoval tyč naší branky.Nám se podařilo snížit až v samotném závěru utkání ,kdy Korytář našel Pernicu a ten hlavou upravil na  3:1.Domácí si závěr zápasu pohlídali a zaslouženě vyhráli. 
SESTAVA :Kyzlink Jakub - Vašíček Luboš,Maška Josef,Blažek Ondřej,Korytář Jan - Eliáš Lumír "K",Duchovný Robin,Fiala Jiří,Kašpárek Michal - Pernica Marek,Štrajt Petr.
STŘÍDÁNÍ:60.minuta Kopřiva František za Jiřího Fialu.
ŽK: 24.minuta Pernica Marek (faul)
      54.minuta Maška Josef (faul)