SOBĚŠICE - VILÉMOVICE 2:2 (1:0)

12.10.2016 20:41

V neděli 9.10.jsme zajížděli na hřiště  do Soběšic ,které jsou v tabulce předposlední a tak před námi byla zvláštní motivace,že když vyhrajeme tak se na svého soupeře bodově dotáhneme.

                       Úvod zápasu nám vůbec nevyšel a již ve druhé minutě jsme prohrávali ,když přihrávku z levé strany pohotově dorazil do branky Kočař 1:0.V minutě 9 se z dálky opřel do míče domácí Mrázek a jeho střela orazítkovala břevno.Běžela minuta 13 a ke slovu jsme se dostali i my ,když Blažek  křížnou přihrávkou našel Dornaye,který  míč potáhl k pokutovému území a jeho střela však orazítkovala břevno domácí branky. V dalším průběhu utkání byli domácí o něco lepším týmem a my jen stěží hledali recept jak překonat obranu soupeře.V minutě 31 domácí zahrávali přímý kop ,který jen těsně minul naši branku.Běžela minuta 40 a po závaru v našem pokutovém území domácí Svoboda svou střelou orazítkoval tyč naší branky.Poločas tedy skončil lépe pro domácí.
        Druhá půle začala náporem domácích a Urbánek musel skvělými zákroky zasahovat proti dvěma šancím domácích .V minutě 56 se po našem drobném zaváhání dostal k míči domácí Svoboda a technickou střelou podél našeho brankáře zvýšil na 2:0.O několik minut později domácí  v šanci jen těsně minuli naši branku.My jsme odpověděli  akcí  Pernici a  Švihálka ovšem bez gólového efektu. V minutě 65 domácí Mrázek opět parádně vystřelil,ale jeho střela po druhé v utkání orazítkovala pouze břevno.Běžela minuta 68 a  Švihálka,který by postupoval sám na brankáře  domácích,fauloval Novotný a byl vyloučen.Přímý kop zahrával Kasálek,ale jeho střela šla těsně nad.V 76 se k míči dostal Dornay  ,který přesnou  a tvrdou střelou snížil na 2:1.V minutě 80 jsme zahrávali přímý kop,míč si postavil Švihálek a technickou střelou s pomocí teče  srovnal na 2:2.O chvíli později mohl po centru Kásálka rozhodnout Pernica ,ale nepodařilo se.Zápas tedy po té dospěl do nerozhodného stavu . 
SESTAVA:  Urbánek Jiří - Blažek Ondřej,Maška Josef "K",Duchovný Robin - Mareček Lukáš,Opletal Petr,Kučera Martin,Dornay Jan,Zmeko Ondřej,Švihálek Martin,Kasálek Martin.
STŘÍDÁNÍ: 30.minuta Pernica Marek za Ondřeje Zmeka
                       76.minuta Eliáš Lumír za Lukáše Marečka
PŘIPRAVENI: Urbánek Marek,Štrajt Petr,Vašíček Luboš
ŽK:62. minuta Pernica marek (protesty)
     76  minuta Kučera Martin (faul)