SLAVKOV U BRNA - VILÉMOVICE 2:5 (0:2)

22.05.2018 21:24

 

                                  V sobotu 19.5. pokračovala 1.B třída dalšími zápasy , nás čekal zápas ve Slavkově ,kde jsme chtěli uspět a napravit dojem z předchozích zápasů.
                                 Samotný úvod zápasu se nesl v nástupu domácích ,kteří měli v úvodní desetiminutovce snad tři brankové příležitostí a my něvěděli,kam dřív skočit .Z rohového kopu dokonce orazítkovali tyč.My jsme se oklepali z tohoto nástupu až v minutě 14,když se po rohu Švihálka  dostal k odraženému míči Opletal a tečovanou střelou zajistil našim barvám vedení 0:1.Běžela minuta 19.míč  ve středu pole vybojoval Azbayar,přihrál Opletalovi,ten dal do běhu Švihálkovi,který si  udělal prostor ke střele ,sice trefil protihráče, ale odražený míč se dostal ke Kašpárkovi a na jeho střelu už brankář domácích nedosáhl 0:2. O chvíli později Švihálek rozehrál roh ,na něho  si naskočil Randula,ale hlavou mířil mimo.Ke konci první půle se ke slovu dostali zase domácí,ale neuspěli i díky skvělému zákroku Kyzlinka proti šanci domácího Matochy.Do kabin se šlo tedy šlo za našeho dvou brankového náskoku.
                          Úvod druhé půle nám vyšel náramně,už v minutě 46 vystihl nepřesnou rozehrávku domácích Martin Kučera a střelou k tyči  překonal brankáře domácích potřetí 0:3.V minutě 65.potáhl míč na levé straně Azbayar ,přetažený centrovaný míč přihrál Martin Kučera Švihálkovi ,který přesnou střelou zvýšil náš náskok už na 0:4.Běžela minuta 77, míč putoval po ose  Lukáš Kučera - Martin Kučera -Švihálek ,který střelou k tyči navýšil náš náskok na 0:5.O dvě minuty později jsme zastavili domácího hráče v našem pokutovém území v rozporu z pravidly a byla z toho penalta,kterou domácí kapitán Matocha neproměnil.Domácím se přesto podařilo snížit v minutě 83.když míč dopravil do naší sítě Lysák 1:5.V závěru poločasu ještě měl šanci Švihálek ,ale mířil nad .Běžela minuta 89. a po technické obloučku Kopunce  domácí snížili na konečných 2:5,ale to již nic neměnilo na tom ,že jsme si připsali zasloužené vítězství.
SESTAVA: Kyzlink Jakub - Pernica Marek,Kasálek Martin,Maška Josef "K",Duchovmý Robin - Kučera Martin,Opletal Petr Randula Radek,Azbayar Azzaya - Švihálek Martin,kašpárek Michal.
STŘÍDÁNÍ:64.minuta Kučera Lukáš za Michala Kašpárka
                  70.minuta Vašíček Luboš za Radka Randulu.
ŽK : 24.minuta Opletal Petr (protesty)
                                  V sobotu 19.5. pokračovala 1.B třída dalšími zápasy , nás čekal zápas ve Slavkově ,kde jsme chtěli uspět a napravit dojem z předchozích zápasů.
                                 Samotný úvod zápasu se nesl v nástupu domácích ,kteří měli v úvodní desetiminutovce snad pět brankových příležitostí a my něvěděli,kam dřív skočit .Z rohového kopu dokonce orazítkovali tyč.My jsme se oklepali z tohoto nástupu až v minutě 14,když se po rohu Švihálka  dostal k odraženému míči Opletal a tečovanou střelou zajistil našim barvám vedení 0:1.Běžela minuta 19.míč  ve středu pole vybojoval Azbayar,přihrál Opletalovi,ten dal do běhu Švihálkovi,který si  udělal prostor ke střele ,sice trefil protihráče, ale odražený míč se dostal ke Kašpárkovi a na jeho střelu už brankář domácích nedosáhl 0:2. O chvíli později Švihálek rozehrál roh ,na něho  si naskočil Randula,ale hlavou mířil mimo.Ke konci první půle se ke slovu dostali zase domácí,ale neuspěli i díky skvělému zákroku Kyzlinka proti šanci domácího Matochy.Do kabin se šlo tedy šlo za našeho dvou brankového náskoku.
                          Úvod druhé půle nám vyšel náramně,už v minutě 46 vystihl nepřesnou rozehrávku domácích Martin Kučera a střelou k tyči  překonal brankáře domácích potřetí 0:3.V minutě 65.potáhl míč na levé straně Azbayar ,přetažený centrovaný míč přihrál Martin Kučera Švihálkovi ,který přesnou střelou zvýšil náš náskok už na 0:4.Běžela minuta 77, míč putoval po ose  Lukáš Kučera - Martin Kučera -Švihálek ,který střelou k tyči navýšil náš náskok na 0:5.O dvě minuty později jsme zastavili domácího hráče v našem pokutovém území v rozporu z pravidly a byla z toho penalta,kterou domácí kapitán Matocha neproměnil.Domácím se přesto podařilo snížit v minutě 83.když míč dopravil do naší sítě Lysák 1:5.V závěru poločasu ještě měl šanci Švihálek ,ale mířil nad .Běžela minuta 89. a po technické obloučku Kopunce  domácí snížili na konečných 2:5,ale to již nic neměnilo na tom ,že jsme si připsali zasloužené vítězství.
 
 
 
SESTAVA: Kyzlink Jakub - Pernica Marek,Kasálek Martin,Maška Josef "K",Duchovmý Robin - Kučera Martin,Opletal Petr Randula Radek,Azbayar Azzaya - Švihálek Martin,kašpárek Michal.
 
 
STŘÍDÁNÍ:64.minuta Kučera Lukáš za Michala Kašpárka
                    70.minuta Vašíček Luboš za Radka Randulu.
 
   ŽK : 24.minuta Opletal Petr (protesty)