SKALICE B - VILÉMOVICE B 5:1 (1:0)

28.08.2017 17:28

V neděli 27. 8. 2017 jsme zajížděli k utkání 3. kola IV. třídy na půdu rezervy Skalice. Utkání jsme zahájili s velice dobrou aktivní hrou, vytvořili jsme si řadu vyložených šancí, které jsme bohužel neproměnili. Ve 30 minutě jsme vinou zranění přišli o důležitý článek naší hry P. Nejezchleba, což nám ublížilo a v závěru 1. půle jsme po brejku soupeře inkasovali. Ve 2 polovině jsme zaspali začátek a po nedorozumění v obraně podruhé a potřetí inkasovali. Poté se nám podařilo snížit nádherným gólem z přímého kopu. Následně jsme otevřeli hru a dostali čtvrtý a pátý gól do otevřené obrany.

 
Sestava: Němec K. - Lebiš R., Gryc K. (72' Kučera M.), Korytář j., Šebela M., - Urbánek F., Fiala R., Nejezchleb P., (30' Vávra P.), Semerád J., - Nejezchleb M., Kučera L.
 
Střelec: Nejezchleb M.