RUDICE - VILÉMOVICE 2:9 (2:3)

10.11.2013 18:03

Poslední podzimní zápas jsme sehráli v sobotu 9.11. v Rudici,jednalo se vlastně už o předehrávku prvního jarního kola.U nás jsme ze souboje vyšli vítězně a proto i na soupeřově hřišti jsme chtěli uhrát dobrý výsledek.
Zápas začal na mokrém ,ale velmi dobře připraveném hřišti a hned v úvodu jsme si vytvořili dvě šance.Nejprve Kučerovu střelu zblokovali domácí hráči a Urbánkovu dobře směřovanou přihrávku odvrátili domácí na roh.Byli to však domácí, kdo otevřel gólový účet zápasu.V 6 minutě po našem nedorozumění v obraně se k míči dostal domácí Matuška , ten přihrál do šance Zouharovi,který obešel i brankáře a poslal domácí do vedení 1:0.Naši hráči se rychle otřepali a již v minutě 9:dostal přihrávku do běhu od Marošiho Korytář ,ten obešel obránce, pronikl do pokutového území a doslova posadil míč na hlavu Pernicovi a ten krásnou hlavičkou srovnal na 1: 1.Dál jsme pokračovali v náporu a šance si vytvořili jak Vorlický tak M.Mikšovský ,ale jejich pokusy byly zneškodněny.V minutě 26.Eliáš přiťukl Vorlickému ,který našel rozběhnutého Pernicu a ten technickou střelou strhl vedení na naši stranu 1:2 .V minutě 30.opět Vorlický přesnou přihrávkou našel Pernicu ,který obešel i stopera domácích a podél brankáře zvýšil na 1:3.Pokračovali jsme v aktivitě a v šanci se ocitl Eliáš ,gólman byl však proti.V minutě 38 jsme zapomněli na zadní vrátka a domácí opět Zouharem,který zužitkoval centr z pravé strany ,snížili na 2:3.V závěru poločasu měl dvě šance Eliáš.ale byl zastaven domácími obránci.
Do druhé půle jsme nastoupili s úmyslem dát rychlý gól a hlavně neinkasovat další.V minutě 50.M:Mikšovský potáhl míč a podélnou přihrávkou vybídl ke skórování Pernicu ,který prostřeli brankáře a zvýšil už na 2:4.Domácí měli možnost zahrávat roh ,ale hlavička domácího hráče šla těsně mimo.V minutě 55.Eliáš v dobré pozici netrefil dobře míč.Běžela minuta 59,když Korytář vyvezl míč,přihrál Vorlickému,ten potáhl míč a přesnou přihrávkou našel Pernicu ,který míč dorazil do branky a dal už na 2:5.Domácí o sobě dali vědět dvěma šancemi ,jedna šla nad a druhou zlikvidoval nadvakrát gólman Urbánek.V minutě 74. opět Vorlický unikl svým strážcům a jeho přihrávka našla opět Pernicu ,který doklepl míč do odkryté branky a svým již ŠESTÝM gólem v utkání zvýšil na 2:6!!!.O dvě minuty později se Vorlický prokličkoval na dostřel k domácí branky a křížnou střelou zvýšil na 2:7.V minutě 78 zahrával roh Maroši míč se po menším závaru dostal k M.Mikšovskému a ten dal na 2:8.V minutě 82 Vorlický přihrál do šance M.Mikšovskému,který přesnou střelou dokončil gólový účet utkání 2:9! V závěru utkání měli domácí možnost snížit ,ale trefili pouze břevno a po rohovém kopu na brankové čáře vyhlavičkoval míč Eliáš .Naši hráči si pak konec zápasu pohlídali a dovedli jej do vítězného konce.Nezbývá než si do jarní části přát ,abychom takový galapředstavení zažívali víc.Po skončení utkání naši hráči šli poděkovat skupině fanoušků z Lažánek ,kteří nás po celou dobu hlasitě povzbuzovali.
SESTAVA:Urbánek Jiří-Stupka Jakub,Vašíček Luboš "K",Korytář Jan,Urbánek Marek-Eliáš Lumír,Kučera Martin,Maroši Jan,Mikšovský Michal-Vorlický Jiří,Pernica Marek.
STŘÍDÁNÍ:65:minuta Fiala Jiří za Martina Kučeru
               75.minuta Urbánek Filip za Jakuba Stupku
               80.minuta Kašpárek Michal za Marka Pernicu