RUDICE - VILÉMOVICE 2:1 (1:1)

21.06.2017 14:15
 Netradičně v pátek 16.6.jsme zajížděli k poslednímu utkání do Rudice a protože díky našim posledním výsledkům a výsledkům soupeřů jsme již měli jistotou záchrany v soutěži,tak se zápas mohl odehrávat v poklidné atmosféře.
                        Zápas začali lépe domácí ,kteří se objevili ve dvou velmi nebezpečných šancích a zejména ta druhá z přímého kopu byla velmi nebezpečná,ale Urbánek byl na místě.V minutě 14 jsme se dostali ke slovu my,když Azbayar přiklepl Marečkovi,jeho střelu brankář vyrazil,ale Švihálek míč uklidil do branky 0:1.Domácí odpověděli rychlou akcí,kterou naštěstí skvělým zákrokem zlikvidoval Urbánek.Běžela minuta 25 a po přiklepnutí Opletala tvrdě vypálil Randula ,ale na  brankáře domácích nevyzrál.O chvíli později Zmeko přihrál opět Randulovi,jeho střelu ale  brankář vyrazil.Ke  střele se dostal i Opletal,ale ani on neuspěl.Švihálek ve své šanci mířil také mimo.V závěru  poločasu pomalu domácí zvedali hlavu v dobrých šancích se objevili Sehnal i Šustr,ale Urbánek byl na místě.V poslední minutě domácí rozehráli pohlednou akci na jejímž konci byl Lachman a ten míč doklepl do branky a srovnal na 1:1.Poločas tedy skončil smírně. 
                         Druhá půle začala lépe pro domácí a v minutě 51 Vintr skvěle zpracoval vysoký míč a technickou střelou překonal Kyzlinka,který do druhé půle vystřídal Urbánka  .My jsme se snažili o vyrovnání,ale hra se nám nedařila tak jako v předchozích utkáních.V šanci se objevil po přihrávce Randuly Opletal mířil však těsně mimo.Domácí kontrovali šancí Zouhara,jeho střelu ale Kyzlink vyrazil.V superšanci se objevil domácí Sehnal ,ale Kyzlink parádním zákrokem šanci zneškodnil.Pak přišli naše šance ,po rohu hlavičkoval Randula  nad a po hezké akci Zmeka s Marečkem mohl srovnat Gross ,jeho střela však šla nad.Domácí mohli svůj náskok pojistit .ale P.Urbánek ve své šanci na našeho brankáře Kyzlinka neuspěl.Závěr zápasu už si domácí pohlídali a zaslouženě vyhráli.
      I když jsme dnes neuspěli tak hlavní cíl na jarní část a to záchrana v soutěži se   nám podařila a za to patří všem hráčům a trenérovi velký dík 
SESTAVA :Urbánek Jiří - Blažek Ondřej,Maška Josef "K",Kasálek Martin,Duchovný Robin - Mareček Lukáš,Opletal Petr,Randula Radek,Azbayar Azzaya - Švihálek Martin,Zmeko Ondřej.
STŘÍDÁNÍ: 46.minuta Kyzlink Jakub za Jiřího Urbánka
                   65.minuta Gross Miroslav za Azzaye  Aybayara
ŽK:61.minuta Švihálek Martin(faul)