ROUSÍNOV B - VILÉMOVICE 1:1 (1:1)

24.08.2015 22:03

V neděli 23.8.jsme zajížděli na úplně neznámou půdu a to do Rousínova na utkání s místním rezervním týmem a vůbec nevěděli co od soupeře očekávat,ale chtěli jsme předvést dobrý fotbal a hlavně bodovat.

                 Úvod utkání byl z obou stran opatrný a v první větší šanci jsme se objevili my ,ale hlavička Grosse po centru Vorlického gólmana domácích nepřekvapila.V minutě 10 se k míči dostal domácí Paulík a střelou zpoza šestnáctky otevřel skóre utkání 1:0.V minutě 20.centroval do pokutového území Gross jeho centr ,ale nikdo netečoval.Domácí  se také ocitli v šancích,ale naštěstí je nevyužili.Po těchto akcích se hra odehrával spíše mezi šestnáctkami.V minutě 40  jsme měli možnost zahrávat přímý kop míč si postavil Vorlický, mířil však nad.V poslední minutě první půle nakopl P.Mikšovský dlouhý míč až na Vorlického ,ten přihrál do pokutového území ,Pernica míč netrefil, tak jak si představoval ,odražený míč se dostal ke Grossovi,který propálil vše co mu stálo v cestě a dal náš první gól v I.B třídě 1:1.
     Druhý poločas začali lépe domácí,kteří se snažili zvrátit stav utkání ve svůj prospěch a tak si vytvořili několik šancí naštěstí bez gólového efektu.Domácí obranu zaměstnával hlavně rychlý Gross,kterého obránci zastavovali často až za cenu faulu,ale k naší smůle jsme ze zahrávaných standardních situací nic nevytěžili.V minutě 65 se do šance prodral i Vorlický ,jeho střela šla však těsně mimo.V minutě 74 se domácí objevili ve velké příležitosti ,ale náš brankář Urbánek reflexivně vyrazil.Běžela minuta 80.a přímý kop zahrával Vorlický, na jeho centr si naskočil Pernica,ale jeho hlavička šla těsně vedle.Když v minutě 89 domácí nevyužili svou šanci zápas skončil celkem zaslouženou remízou.  

SESTAVA:Urbánek Jiří - Štrajt Petr,Blažek Ondřej,Mikšovský Petr,Kopřiva František - Gross Miroslav,Duchovný Robin,Kučera Martin "K",Urbánek Marek - Vorlický Jiří,Pernica Marek.

STŘÍDÁNÍ:50.minuta Kašpárek Michal za Františka Kopřivu
                90.minuta Vašíček Luboš za Marka Urbánka
 
 PŘIPRAVENI: Ryšánek Martin,Urbánek Filip.